Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Bateria N73

AdamMmadA 03 Mar 2008 11:34 5869 8
    AdamMmadA
    Level 11  
    Witam posiadam Nokie N73 ro moja druga nowa bateria poprzednia miała 900 mAh teraz mam 1200 mAh baterie po prawidłowym sformatowaniu trzymają mi ok 7-8 h po cało nocnym ładowaniu i normalnym użytkowaniu. Co może byc nie tak moim zdaniem rozładowuje sie za szybko. poprzednia bateria to bluestar, teraz mam maximusa. Mój drugi telefon 6680 ma 1200 maximusa i trzyma spokojnie 4 dni bateria. Co jest nie tak. Czy inwestowac w te baterie o pojemności 3200 mAh z allegro?
    poochone
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Podepnij pod zasilacz serwisowy na wylaczonym telefonie i zobacz czy pobiera jakis prad, bo wydaje mi sie ze masz jakies zwarcie i dlatego tak krotko trzyma ci bateria. Jaka przeszlosc telefonu zalany? po upadku ?? rozbierz telefon i sprawdz czy wszystko z nim jest ok
    AdamMmadA
    Level 11  
    Gdzie szukac ewentualnego zwarcia? Czasem nie łączy mi gniazdo ładowarki dopiero jak poruszam zacznie ładowac.
    slvestr
    Level 32  
    To możliwe, że nie doladowuje ci baterii do końca i w rezultacie tak krótko trzyma.
    AdamMmadA
    Level 11  
    Doladowuje zawsze do końca. Jest napis "Bateria pełna"
    poochone
    VIP Meritorious for electroda.pl
    trudno jest powiedziec gdzie szukac zwarcia rozbierz telefon i zobacz czy nie byl zalany
    User removed account
    User removed account  
    AdamMmadA
    Level 11  
    telefon nie ma simlocka. Ale w jaki sposób został zdjęty nie mam pojęcia. jak to wyleczyć? Bo wkurza takie krótkie trzymanie bateri.
    plustek
    Level 31  
    Wyłącz tryb "Dual mode" i przełącz w tryb "GSM". W trybie WCDMA telefon jest o wiele bardziej żarłoczny. Co do podróbek baterii - moje zdanie jest takie, że oryginał zawsze będzie najlepszy.