Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

mp3 Grundig MPaxx 704 FM / 2 GB - system nie widzi (usb)

MES Mariusz 03 Mar 2008 20:58 8138 5
  • #1 03 Mar 2008 20:58
    MES Mariusz
    Poziom 36  

Witam.

Mam mp3 Grundig MPaxx 704 FM / 2 GB (fotki poniżej) - problem: mp3 działa prawidłowo, niestety nie widzi jej żaden komputer (coś z komunikacją USB padło).

Dodatkowym problemem jest to, że nie ma na tą mp3 paragonu (wsiąkł), jest gwarancja, ale nie podbita. Niestety w serwisie chcą i paragon, i podbitą gwarancję (dzwoniłem dzisiaj).

Czy ktoś z Was miał taki sam problem z odtwarzaczem MP3 (najlepiej Grundig MPaxx 704 FM / 2 GB) i sobie z nim poradził ?

Ktoś wgrywał / posiada soft do tego modelu ?

Z góry dzięki za pomoc

Pozdrawiam
    Mariusz

0 5
  • #2 26 Mar 2008 19:10
    gorący kubek
    Poziom 2  

Mam identyczny problem:cry:dobrze,że chociaż radio mi działa.Pozdrawiam.

0
  • #3 26 Mar 2008 20:09
    daniello-demon
    Poziom 10  

a czy w ogule mp3 wyswietla połączenie z komputerem?

Drogi Kolego! Proponuje na początek zapoznać się z Regulaminem Forum a w szczególności z punktami dotyczącymi poprawnej pisowni.
    Tak więc jeśli już Kolega przebrnie przez w/wym regulamin proszę o poprawienie swych postów (nie tylko w tym temacie).
    Klawisze "zmień" oraz "pisownia" okażą się bardzo przydatne.
    (dj-MatyAS)

0
  • #4 09 Kwi 2008 19:47
    MES Mariusz
    Poziom 36  

A ja wracam do tematu. Czy są może na forum serwisanci, którzy serwisowali już jakiekolwiek mp3 Grundiga?

Przypominam problem - komputer nie widzi mp3 - po włożeniu do PC włązonej mp3 ta natychmiast wyłącza się natomiast komputer nie znajduje żadnego nowego urządzenia - zero reakcji.

Załączam fotki jak to mp3 wygląda od środka:

Z tego, co się dowiedziałem, urządzenie spadło na ziemię. Defekt mechaniczny jaki znalazłem to uszkodzony (zmiażdżony / popękany) switch, który działa, ale nie wydaje odgłosu kliknięcia.

Ogólnie hardware wygląda na ok. Może wgranie softu rozwiązałoby problem, tyle, że nie mam pojęcia, ani skąd wziąć firmware-u, ani nawet jak go wgrać.

Ktoś coś podpowie może?

0
  • #5 01 Cze 2008 21:22
    Frugusek
    Poziom 1  

Heh ja wczoraj wygralem taka MP3 i tez mam ten problem ... paragonu nie mam bo to wygrana mam nadzieje ze jak pojade z dyplomem to mi cos poradza ;]

1
  • #6 06 Sie 2008 19:40
    srokopapuga
    Poziom 1  

Pisałem dziś o tym w innym temacie ale powtórzę:
    "Grundig MPaxx 704 FM/2GB niewidoczny dla komputera od 3 miesięcy udało się "uwidocznić" dzięki pokombinowaniu kilku porad w ELEKTRODZIE. Włączony playerek podłączyć do USB, przytrzymać wciśnięty przycisk od podkręcania głosu (+) przez kilka sekund i po bólu."

3
  Szukaj w 5mln produktów