Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmywarka WHIRLPOOL ADG 8730 - nie działa

maester 03 Mar 2008 21:44 5132 5
  • #1 03 Mar 2008 21:44
    maester
    Poziom 9  

Witam,

Kupiłem niedawno zmywarkę WHIRLPOOL ADG 8730 i po zainstalowaniu (pod zabudowę) po prostu nie działa. Na początku paliły się 2 kontrolki: wskaźnik uzupełnienia soli i wskaźnik uzupełnienia nabłyszczacza. Po uzupełnieniu obydwie kontrolki zgasły i teraz po wciśnięciu przycisku na pozycję ON nic już nie świeci. Zmywarka nie rozpoczyna zmywania po wciśnięciu przycisku Start (po wybraniu dowolnego programu), nie pobiera wody i nawet w ogóle nie reaguje na inne przyciski (np. 1/2 wsadu). Czy wygląda to na jakąś wadę / uszkodzenie czy może ja robię coś nie tak? Proszę o podpowiedź.

1 5
  • #2 04 Mar 2008 11:01
    allann
    Poziom 12  

Witam a czy świecą jakieś kontrolki?Sprawdz napięcie w gniazdku.

0
  • #3 04 Mar 2008 19:10
    maester
    Poziom 9  

Napięcie w gniazdku jest - podłączałem nawet czajnik elektryczny, natomiast żadne kontrolki się na panelu nie świecą po włączeniu zmywarki, o ile jakakolwiek powinna, gdyż panel tej zmywarki wygląda dokładnie tak:
    Zmywarka WHIRLPOOL ADG 8730 - nie działa

Jest kontrolka "start", wskaźniki i kontrolki funkcji, natomiast nie ma żadnej kontrolki typu ON/OFF.

0
  • #4 04 Mar 2008 19:46
    eeban
    Specjalista AGD

A wyłącznik on-of sprawdziłeś?

1
  • #5 04 Mar 2008 22:25
    brummer
    Poziom 13  

kolego wyresetuj program potem powinno sie poprawić.
    powodzenia

Zdania zaczynamy z wielkiej litery.
    Proszę poprawić i zapamiętać na przyszłość tą uwagę.
    <skryn>

2
  • #6 06 Mar 2008 18:33
    maester
    Poziom 9  

Dziękuję za odpowiedzi, ale serwis gwarancyjny Whirlpoola już dotarł - okazało się, że padł sterownik i wymiana potrwa 1-2 tygodni. Super, parę dni temu kupiłem nową zmywarkę ze sklepu i nawet ani razu nie włączyłem zmywania...

1