Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sony CDX-L550X działa ale nie działa

HeloMelo 03 Mar 2008 23:32 2621 6
  • #1 03 Mar 2008 23:32
    HeloMelo
    Użytkownik obserwowany

Witam!!!

Ostatnio dostalem w swoje rece radio Sony CDX-L550X lecz jest problem. Gdy podlaczam zasilanie (na moim zasilaczu labolatoryjnym) to plyty sie wysuwaja i wsuwaja lecz nie ma zadnego podswietlenia i panel przedni nie daje zadnego znaku zycia nawet jak chce wlaczyc radio przyciskiem... Nie wiem co moze byc przyczyna problemu. Czy to mozliwe ze w kostce ktora sie podpina z tylu jest jakis kabel co trezba go gdzies podpiac aby radio w pelni funkcjonowalo? Czy ma ktos moze opis takiej tylniej kostki bo ja nigdzie nie znalazlem i nie posiadam tej kostki...

Ponizej zamieszczam caly schemat radia:

Dziekuje i pozdrawiam :)

Dodano po 4 [minuty]:

Przepraszam ale niestety nie moge dodac tego pliku poniewaz juz on istnieje w bazie danych wiec podaje link gdzie mozna go pobrac

https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=1121773#1121773

Jezli pobrales ten plik toi napisz a oddam Ci punkty za pobranie pliku :)

0 6
  • Pomocny post
    #2 04 Mar 2008 00:35
    wamp
    Poziom 16  

Którym przyciskiem włączasz to radio?

0
  • Pomocny post
    #4 04 Mar 2008 01:37
    SlaweK
    Poziom 43  

Zapewne Source bo OFFem się zwykle Sony wyłącza.

SławeK

0
  • Pomocny post
    #6 04 Mar 2008 01:50
    SlaweK
    Poziom 43  

A podałeś radiu dwa plusy tak jak tego potrzebuje ? Nie wiem jaka tam jest kostka ale podejrzewam że ta sama co w Pioneerze czy JVC ale inaczej okablowana, często to jest przyczyną pomyłek. Potem już pozostaje typowa naprawa.

SławeK

0
  • #7 04 Mar 2008 02:28
    HeloMelo
    Użytkownik obserwowany

Nie. + podpinalem pod bezpiecznik a - pod normalnie pod obudowe a o drugim + nie slyszalem... Czy moglby ktos na podstawie schematu powiedziec mi gdzie znajduje sie ten caly drugi + ?

Dodano po 28 [minuty]:

Panie Slawku jest Pan geniuszem! dziekuje za rozmowe na GG i za pomoc :) Radio dziala:) Temat zamykam :)

0