Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Matryce z lcdscreen.com

stawik83 04 Mar 2008 10:26 675 0
    stawik83
    Poziom 1  
    Witam

Postanowiłem napisać ten wątek bo kilka miesięcy temu sam szukałem informacji na ten temat i nic nie znalazłem. Ale do rzeczy.

Pod koniec zeszłego roku posuła mi się matrysa w moim portege s100. Chodziłem od sklepu do sklepu, od serwisu do serwisu i albo nikt takiej nie miał, albo nie byli mi w stanie udzielić odpowedzic itd itd. Poprostu załamka. (Swoja droga powiem wam, że jednak zasciankowy kraj jesteśmy, jak już przychodzi klient z czymś nie standartowym to ręce rozkładają). W końcu w vobisie (w Katowicach w skarbku), koles rzeczowo podszedł do sprawy, zadzwonił tu i wówdzie i powiedział, że da się załatwić, ale kosztować mnie to będzie 1200zl za matryce _używaną_.

Więc nie pocieszony wróciłem do domu. Już na samym początku poszukiwań natknąłem się na strone www.lcdscreen.com , ale było to w stanach, nic nie mogłem na ich temat znaleść, więc miałem spore wątpliwości co do zakupu za ocenanem.

Ale w końcu stanąłem przed wyborem kupić w kraju matryce używaną za 1200zl albo za oceanem nowa za 220$.

W końcu sie zdecydowałem (dlatego pisze ten wątek). Zarejestrowałem się, zamówiłem i zapłaciłem. Suma sumarum, ze wszstkim, czyli matryca + transport feedex'em policzyli mi 550zl, tyle ściągneli mi z karty kredytowej.

Było troche kłopotów z wysyłka, ale po moim upomnieniu się (napisałe maila, że pieniądze poszły juz tydzień temu a ja nawet nie dostałem "tacking number"), dostałem pełnego pokory maila, że już sie tą sprawą zajeli. I rzeczywiście. Matryca przyszła cała i zdrowa. Profesjonalnie i bespiecznie zapakowana. Tak sprytnie to zapakowali i opisali, że nie naliczono mi cła =)

Kilka dodatkowych informacji:
    - płacic da się tylko i wyłącznie kartą kredytową
    - matryce to nie orginały a zamienniki, ale do tej pory (a używam miesiąc) nie narzekam
    - paczka idzie 5 dni feedex'em jako paczka lotnicza
    - da się śledzić paczke za pomocą tracking number
    - jak paczka nie przychodzi po 5 dniach, warto wysłać maila

Z transkacji jestem zadowolony. Nawet przeżyje te opóźnienie w dostarczeniu, bo jakby na to nie patrzeć sporo kasy zaoszczędziłem.

Mam nadzieje, że komuś wątek się przyda

Pozdrawiam

PS pozdrowienia dla pana z działu obsługi feede'x polska, naprawde miło jak gdzieś się dzwoni i gada się z kompetentą osobą, która na dodatek sama od siebie stara się pomóc.