Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nawigacja Smart SG 320 - jak odblokować do poziomu palmtopa

skarabeusz321 11 Sie 2008 12:20 85041 140
  • #121 11 Sie 2008 12:20
    tery54
    Poziom 2  

@karol_r2
    Do mediów używam Core Pocket Media Player v. 0.72RC1 i jestem zadowolony. Do zdjęć XnView 1.40. Bateria i pamięć - ResInfo - wszystko za free, dostępne w necie. Moje urządzenie trzyma (jesli świeci cały czas, ale siła podświetlenia Low) ok 3h. Musiałeś uszkodzić baterię (przegrzanie na słoneczku?)
    @kazio134 - rysikiem go! - to takie białe wyjmowane z tyłu, po lewej na dole. Ja to zawsze paznokciem robię - ale nie każdy jest orkiem ;) Pasek ma 4 piksele - trzeba w to jakoś trafić i ciutkę przytrzymać...

Ponawiam prośbę - zna ktoś programik za free, który by zapisywał ślad (standard NMEA) do pliczku i działał na tym ustrojstwie?

• #122 16 Sie 2008 20:32
    krzysiu1824
    Poziom 1  

Witam czy mógłby mi ktos pomóc. Mam problem jesli chce zmienic nazwe autorun na \windows\explorer\.exe to wyskakuje mi bład że nie można używac nastepujących znaków \ / ? itd. jesli może mi ktos pomóc prosze napisac na gg 772974 z góry dzieki

Pozdrawiam

• #123 23 Sie 2008 17:30
    kowalll150
    Poziom 2  

Siema koledzy
    mam pytanko czy ktos by mi mogł podac nazwy jakichs darmowych programow do filmow zdj i muzyki ktore bym mogł sobie sciągnąc:)

• #124 23 Sie 2008 18:45
    marek216

Poziom 43  

kowalll150 napisał:
    Siema koledzy
    mam pytanko czy ktos by mi mogł podac nazwy jakichs darmowych programow do filmow zdj i muzyki ktore bym mogł sobie sciągnąc:)

Kolejny post zalatujący lenistwem po prostu wywalę :!:

Masz na początku działu ogłoszenia :!:
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic904506.html

• #125 23 Sie 2008 18:56
    kowalll150
    Poziom 2  

i widzisz tu sie mylisz szukam bardzo duzo tylko nie wiem ktore programy są dobre do tej nawigacji bo jestem w tej kwesti zielony. jak bym byl taki wszystko wiedzący ja ty teraz tez bym nie mial problemu z tym a uwarzam ze poto jest to forum zeby zadawac pytania.

i dzieki dla skarabeusz duzo mi pomogłes aby odblokowac mojego sparta

pozdro takze dla marek216

Dodano po 1 [minuty]:

i bym zapomnial podziekowania marek216 za ten link:)

• #126 30 Sie 2008 20:36
    madmaxpll
    Poziom 2  

mam problem z sg320 a mianowicie po zciągnięciu i wżuceniu paczki potrzebnych programików do tego badziewia wyłonczyłem i włonczyłem smarta i wyskoczył mi skrin z welcome windows CE i podaje date i czas i to wszysatko nic z tym dalej nie moge zrobić paczka z programami nazywała sie Apteczka pomocyyyyyyyy jak to ffprzywrócić do windy ????

Dodano po 1 [minuty]:

dodam jeszcze że w paczce było coś takiego jak wyłonczenie smarta programowo

Moderowany przez marek216:

Mimo, że to pierwszy post zacznie kolega od ostrzeżenia. Na forum są narzędzia do sprawdzania pisowni więc błędy ortograficzne nie będą tolerowane.

• #127 31 Sie 2008 12:37
    madmaxpll
    Poziom 2  

w programach od skarabeusza321 jet programik taki jak off.exe po włączeniu tego programu wyskoczył mi panel powitalny windy ce i nie mogę tego cofnąć co mam zrobić aby znów działał mój sg320????? proszę o jak najszybszą pomoccccccc

• #128 01 Wrz 2008 14:11
    wik_25
    Poziom 2  

Witam kupiłem ostatnio nawigacje Smart SG 320. Oryginalnie jest tam wgrana Mapa map. Jeżdżąc jednak zorientowałem się, że paru nowych tras nie ma w moim regionie (nowo powstałych tras, obwodnic, fotoradarów praktycznie żadnych). Chciałbym do niego wgrać nowe oprogramowanie np. Auto Mapę. Mam w związku z tym pare pytań: czy muszę mazać tę pierwszą oryginalną wersję?, czy musze coś odblokowywać, żeby dograć Auto mapę? oraz czy moge zrobić tak że nagram Auto mapę na karte (wiem, że są do tego jakieś karty) i wtedy będzie wczytwyać ją z karty?, po 4 czy ten smart działa podłączony do Windowsa XP czy musze coś dograć? Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam.

• #129 02 Wrz 2008 07:13
    madmaxpll
    Poziom 2  

tak na xp musisz pobrać z netu Activesync 4.5 aby urządzenie mogło się połączyć z pecetem potem musisz odblokować smarta jak to zrobić ??/ jest opisane w tym dziale potem auto mape możesz zainstalować na karcie pamięci jaka karta pamięci tez jest napisane w tym dziale , nie musisz usuwać tej mapy co już masz w smarcie , mam nadzieje że ci trochę pokrótce wyjaśniłem wik_25 :P

• #130 02 Wrz 2008 17:18
    wik_25
    Poziom 2  

Madmaxpll dziękuję bardzo za wyjaśnienie, poczytam i mam nadzieje wszystko mi sie rozjaśni :) Pozdrawiam.

• #131 07 Wrz 2008 19:20
    komspid
    Poziom 2  

Witam

Czy AutoMapa Polska XL 5,1 będzie działala na SmartGPS SG320?

Pozdrawiam

• #132 08 Wrz 2008 05:20
    marek216

Poziom 43  

komspid napisał:
    Witam

Czy AutoMapa Polska XL 5,1 będzie działala na SmartGPS SG320?

Pozdrawiam

Tak będzie działać

• #133 24 Wrz 2008 15:49
    massiwo
    Poziom 10  

elo
    a czy ktos z was probowal skorzystac z tutoriala na podstawie forum peb? tamto rozwiazanie bardzo mi sie podoba, bo po odpaleniu smarta mamy do wyboru czy chcemy win, auto mape, czy map mape itp...
    jednakze zrobilem jak pisalo w tutorialu i nie dziala... moze ktos pomoze? wystarczy wpisac na google odblokowanie smartgps... bo nie wiem czy wolno linami tutaj rzucac...
    bo ten sposob ktory opisujecie sprowadza sie do tego, ze smart odpalac bedzie zawsze win, tak?

• #134 24 Wrz 2008 21:59
    komspid
    Poziom 2  

massiwo napisał:
    elo
    a czy ktos z was probowal skorzystac z tutoriala na podstawie forum peb? tamto rozwiazanie bardzo mi sie podoba, bo po odpaleniu smarta mamy do wyboru czy chcemy win, auto mape, czy map mape itp...
    jednakze zrobilem jak pisalo w tutorialu i nie dziala... moze ktos pomoze? wystarczy wpisac na google odblokowanie smartgps... bo nie wiem czy wolno linami tutaj rzucac...
    bo ten sposob ktory opisujecie sprowadza sie do tego, ze smart odpalac bedzie zawsze win, tak?

Witam

W pliku flash_storage.zip znajduje się plik autorun_menu.inf, trzeba zmienić jego nazwę na autorun.inf i wgrać do Smarta, nadpisując stary plik autorun.inf. Po wyłączeniu i ponownym włączeniu pojawi się nowe menu.

Pozdrawiam

• #135 25 Wrz 2008 17:13
    massiwo
    Poziom 10  

dzieki...
    dziala ;)

ale jest inny problem... mam automape, ktora przekopiowuje do katalogu
    /SDMMC/automapa... i jak tylko wrzucam karte do samrtgps to zniaka katalog z mapa... zajmuje miejsce, a nie jest widoczna na karcie... ktos wie dlaczego? na pc pozniej tez juz nie widze katalogu z automapa, instalacja jak i przekopiowanie daje ten sam efekt

Moderowany przez marek216:

Ta wersja to pirat - proponuję Tobie i kolejnym nieporuszanie tego tematu :!:

• #136 07 Paź 2008 20:46
    donko
    Poziom 10  

mam odblokowanego sg320 dokupiłem karte sd mini ale moja navi jej nie widzi -to jakieś uszkodzenie?

• #137 07 Paź 2008 22:12
    marek216

Poziom 43  
  • #138 17 Paź 2008 22:36
    diorama
    Poziom 2  

Witam kolegów, ja natomiast mam smartgsp sg320 w wersji z IGO , dostalem to urządzenie jako nie dzialajace ponieważ gość wywalil wszystko z SD karty. Moje pytanie brzmi: jaki jest orginalny link do docelowego pliku wykonawczego IGO na SD karcie?
    Czy może mi ktoś zyczliwy pomóc. Pozdrawiam.

Dodano po 1 [minuty]:

Dodam też że za żadne skarby nie moge dostać się do urzadzenia przez ActiveSync, może potrzebny jakiś dodatkowy driver do Activesync'a?

• #139 19 Paź 2008 23:15
    Albercik 321
    Poziom 25  

Witam.Właśnie dzisiaj natknąłem się na ten temat,poczytałem i jestem zaskoczony - nie wiedziałem,że z moim Smartem można robić takie cuda...No i oczywiście jako że jeszcze w tym nie grzebałem,nie wiem,czy wszystko sobie dokładnie zrozumiałem - odblokowuję Smarta w podany sposób przez kolegę Skarabeusz321.Mastępnie podłączam się pod komputer za pomocą podanego programu i wgrywam aplikacje podane przez ww kolegę.Zmieniam sobie menu i to wszystko?Oczywiście muszę wgrać sobie pliki mp3,mp4 bądz zdjęcia.
    I teraz jeszcze jedno - oryginalną mapę miałem w pamięci urządzenia.Ale kupiłem oryginalną nowszą wersję mapy na stronie producenta,która zajmowała więcej miejsca,więc dokupiłem kartę 2 GB i ta mapa jest teraz na tej karcie.Oczywiście mam mnóstwo wolnego miejsca na niej.Jak zrobić jej kopię?I czy jak wegram inną mapę,czyli AutoMapa 5,to będę mógł używać jednej albo drugiej?
    I nie wiem,czy dobrze zrozumiałem - jak zmienię menu,to po właczeniu Smarta,na ekranie ukarzą mi się 3 ikony - mapaMap,AutoMapa i 3 ikona o nazwie jaką sobie wpiszę np. "Inne". I w "Inne" będę miał te programy do odtwarzania mp3,mp4 i zdjęć oraz np. w folderze pliki mp3 itd?
    Czyli po uruchomieniu Smarta pokaże mi się ekran podobny do tego co mam na kompie?
    I jeszcze jedno - w folderze flash_storage jest plik autorun i nie da się go otworzyć.Czy należy tylko zmienić nazwę tego pliku na \windows\exploer.exe,czy jakoś się ten plik jeszcze otwiera?

• #140 29 Paź 2008 11:27
    druciak1
    Poziom 9  

A może ktoś poda najlepiej konfiguracje programów podanych do smarta 320

• #141 07 Lis 2008 16:45
    jarson007
    Poziom 1  

Skarabeusz jesteś wielki. Właśnie zakupiłem to już odkodowałem masz jakaieś linki do gier + programów z góry dziękuje oddaje hołd czy Auto mapa 5 śmignie na tym?