Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Skoda favorit rocznik '91 - brak świateł drogowych

04 Mar 2008 11:59 2578 11
    User removed account
    User removed account  
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    tomasz1122
    Level 14  
    sprawdż przełącznik
    User removed account
    User removed account  
    viper555
    Level 39  
    To masz dwie możliwości albo masz spalone żarówki albo przekaźnik od długich nie łączy.P
    User removed account
    User removed account  
    tomasz1122
    Level 14  
    daj plusa na bezpiecznik od długich i zobacz czy się zapalą
    User removed account
    User removed account  
    Elektron1234
    Level 20  
    Witaam Tomasz1122 dobrze radzi Podlacz do dwoch bezpiecznikow +i swiatla powinny zaswiecic Jesli zaswieca wymontuj kasete bezpiecznikow rozkrec i polutuj popekane luty (bardzo czesta usterka na kasetach) Zycze powodzenia P
    jurekj1
    Level 15  
    Sprawdź masę na przekaźniku długich świateł- często pali tą ścieżkę.
    Vegeta_1906
    Level 12  
    ja u siebie miałem tak właśnie że mi nie świeciły mijania światła, a wszystko inne było, i wystarczyło poruszać przekaźnikiem, który nie w każdym miejscu "łapał" tzn. stykał, wystarczyło podłożyć kawałek kartonu i wszystko ok. spróbuj poruszać przekaźnikami, albo tak jak piszą chłopaki zrób zwarcie od + długich albo pozycyjnych na mijania i zobaczysz czy świeci.
    Pawel wawa
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Vegeta_1906 wrote:
    ja u siebie miałem tak właśnie że mi nie świeciły mijania światła, a wszystko inne było, i wystarczyło poruszać przekaźnikiem, który nie w każdym miejscu "łapał" tzn. stykał, wystarczyło podłożyć kawałek kartonu i wszystko ok. spróbuj poruszać przekaźnikami, albo tak jak piszą chłopaki zrób zwarcie od + długich albo pozycyjnych na mijania i zobaczysz czy świeci.

Powinieneś mieć w opisie szkodnik, tu kawałek kartoniku, tam blaszka na styk...Plasteliny też używasz do naprawy? Całe szczeście,że robisz tylko dla siebie...
    Papierek plus brak kontaktu na przekaźniku może równać się pożar. Ale co tam, świeci a czasem nawet pali!
    Vegeta_1906
    Level 12  
    no rzeczywiście, mądre spostrzeżenie. jednak nie sądzę by się to zapaliło bo to jest troszkę dalej od styków, a nie zaraz przy nich, ale amsz racje nie robi się tak.
    pozdrawiam