Witam wszystkich
Znalazłem w sieci program do programowania microcontrolerów PIC i AVR za pomocą języka drabinkowego ( Ladder diagram ) skądinąd typowego dla sterowników PLC . Chiałbym , żeby osoby zajmujące sie programowaniem , wypowiedziały sie na ten temat przydatności tego programu i w ogóle jego działania.
Program do ściągnięcia na
http://www.e-automatyka.pl/ffdb/filedb.php?action=file&id=131
Program udostępniany przez autor na podstawie licencji GPL (Open Source))
Pozdrowienia
Znalazłem w sieci program do programowania microcontrolerów PIC i AVR za pomocą języka drabinkowego ( Ladder diagram ) skądinąd typowego dla sterowników PLC . Chiałbym , żeby osoby zajmujące sie programowaniem , wypowiedziały sie na ten temat przydatności tego programu i w ogóle jego działania.
Program do ściągnięcia na
http://www.e-automatyka.pl/ffdb/filedb.php?action=file&id=131
Program udostępniany przez autor na podstawie licencji GPL (Open Source))
Pozdrowienia