Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Technics Amplifier SA-EH760 brak reakcji na klawisze

markode 04 Mar 2008 15:47 2011 7
  • #1 04 Mar 2008 15:47
    markode
    Poziom 23  

Witam mam wieże Technics niestety po włączeniu do sieci wszystko się włączy tylko nie segment SA-EH760sund processor cd działa i deck też ale na Sa-EH760 nie mogę nic przełączyć jak włączę go z trybu staby włączy sie ale nic poza tym nie mogę przełączyć działa tylko włącz wyłącz żadne inne funkcje nie działają np wyszukanie stacji czy przełączenie na cd lub decka

0 7
  • #2 04 Mar 2008 18:43
    djlj24
    Spec od car audio

Zacznij od taśm połączeniowych - w systemach mini Technicsa często klawiatura jest w jednym module a procesor współpracujący z nią w innym, jak nie pomaga to być może uwaliłeś port w procesorze obsługującym tą klawiaturę.

0
  • #3 05 Mar 2008 08:57
    markode
    Poziom 23  

Witam jest możliwość zakupu procesora jeszcze nie jestem pewny czy jest uszkodzony sprzęt na pewno wcześniej był naprawiany i gość nie dał rady sobie z tym sprzętem

0
  • Pomocny post
    #4 05 Mar 2008 11:30
    tik_tak
    Poziom 36  

Tam padał proc w tym segmencie-przepięcia lub burza. Proca mogę zamówić.

0
  • #7 04 Lip 2008 21:59
    markode
    Poziom 23  

Po przerwie zabrałem się za tą wieże i przypadkiem miałem okazje podstawić sam sund procesor okazje sie ze w moim przypadku uszkodzenie jest w dokładnie w nim podstawiony działał normalnie jak podłączę mój blokuje wzmacniacz usterka opisana wyżej teraz przynajmniej wiem ze nie jest procesor uszkodzony

0