Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czy da rade dokupić pilot?

05 Mar 2008 21:01 945 5
  • Poziom 14  
    Witam wszystkich:) Znalazłem dzisiaj u ojca w garażu stary alarm który był zamontowany w renault chamade;) szkoda go rozbierać na części i chciałbym go zamontować u siebie w VW tylko moje pytanie brzmi czy da rade dokupić pilota do niego? bo nie ma pilotów:( nie mam pieniędzy na alarm a dodatkowe zabezpieczenie w autku by sie przydało , alarm ma nawet odcięcie zapłonu:P jest do silicon i z tyłu na tej naklejce pisze silocon RXA 211113 ...

Czy da rade dokupić pilot?
  • Poziom 13  
    Nie zawracaj sobie głowy dorabianiem pilotów. Jeśli nawet, to dorobienie dwóch pilotów będzie kosztować tyle co przeciętna centrala alarmowa, a zawsze to będzie starzyzna.
  • Poziom 14  
    czyli ze wszystko idzie na częsci:( szkoda mślałem ze da rade jakoś dorobić pilota gdzieś za 30zł :(
  • Poziom 33  
    Takie rzeczy to tylko w erze.Za 30 zł to obudowy nie będziesz miał.
  • Poziom 14  
    to można do czegoś jeszcze wykorzystać owy złom czy na części?
  • Poziom 20  
    nawet na czesci ci sie nie przyda, wyrzucic tego nie wolno razem z odpadami, spalic w piecu nie wolno (szkoda bo 3 minuty bys mial cieplo) wiec teraz tylko same problemy z elektronika. niedlugo posadza cie za kratki za posiadanie materialow niebezpiezcnych jakimi juz jest olow. ;-)