Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

JVC KD-LHX501 nie wciaga CD

opium24 06 Mar 2008 13:07 1693 4
  • #1 06 Mar 2008 13:07
    opium24
    Poziom 11  

Witam. Posiadam radio JVC model KD-LHX501 (taki z dotykowym panelem) objaw jest taki , ze :

Tuner działa , radio w zasadzie normalnie reaguje , poza anomalia w postaci działania opóznionego na przycisk EJECT (otwiera sie panel po 3-4 sekundach) nie działa wyjmowanie ani przyjmowanie CD )

Na płycie głownej znalazłem wysadzony scalak o oznaczeniu :

HB126
    38K - ale to moze sie roznic bo tu jest krater pewna jest trójka
    0877

oznaczenie na płycie w/w elementu to :

IC710

Pytanie moje jest nastepujące :
    - Czy posiada ktos serwisówke do tego modelu
    - Czy ten scalak jest własnie odpowiedzialny za te funkcje które nie działaja ?
    - Czy ktos jest w stanie sprawdzic oznaczenia na 100% tego scalaczka , i czy cos takiego jest do dostania ( ile orientacyjnie moze kosztować )

Dziekuje i Pozdrawiam

Dodam ze po dokładnym obejrzeniu , na obudowie znalazłem takie notatki :

HB126 (fair disc) USA
    SMD14 MOD ? MOID ?
    (ic710)

Przypuszczam ze to uszkodzony element ktory znalazłem , ale czy SMDD14 to kolejny element , czy zamiennik ktory mozna kupic w PL np ?

0 4
  • #3 07 Mar 2008 15:02
    opium24
    Poziom 11  

AMPI , ślicznie ci dziękuje kolego , napewno wiele mi ten schemat pomoże , oczywiscie dodaje punkt " pomógł"

Dziekuje

Ps. Usterka dalej nie usunieta , ale teraz zapewne bedzie juz o wiele prosciej :D

0
  • #4 03 Cze 2008 00:35
    Lukasz62
    Poziom 15  

Witam,

Usunełeś usterkę w tym radiu? Bo mam podobny problem i stawiam na BA ale nie można go nigdzie dostać, są ewentualnie jakieś zamienniki?

0
  • #5 31 Paź 2009 01:09
    olik110
    Poziom 9  

Trzymajac guzik wylaczania maszwcisnac ten od wysowania (albo na odwrot juz nie pamietam :P)

Pisownia do poprawy 14 słów 7 błędów. Reg. pkt 15 i 10.9. Klawisz Pisownia pomoże. damiancz

0
  Szukaj w 5mln produktów