Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sprzęgło gaz hamulec? Kierownica PC

06 Mar 2008 17:52 12556 7
  • Poziom 11  
    Witam mam kierownicę ale znudziła mi się jazda bez sprzęgła... Wiem że nie każda gra ma sprzęgło ale jednak są pewne gry. ;] Więc pytanie jak dorobić sprzęgło do kierownicy? chodzi o to aby było proporcjonalne... A druga sprawa to czy da się zrobić aby kierownica działała tak jak prawdziwe symulatory tzn. Jak się kręci to jest zmienny opór )zależy od terenu).
    Pozdrawiam
  • Pomocny post
    Poziom 13  
    Witaj, kup sobie najgorszą możliwą kierownicę na allegro (najlepiej uszkodzoną) taką aby miała sprawne pedały :) wtedy posiadając dwie podłączone kierownice, będziesz miał 4 pedały do dyspozycji :)

Ja grająć w LFS ustawiałem sobie ten maxymalnie od lewej na ręczny, prawy jako sprzęgło, a w drugich pedałach hamulec i gaz :D grało się świetnie, POLECAM!!

Liczę na plusa, bo mam nowe konto i wygląda dość ubogo :P

pzdr!
  • Poziom 11  
    Spox ;] Tylko mam pytanie czy dało by się to podłączyć do jednego wyjścia i zrobić z tego jedną całość :P ?
  • Poziom 27  
    Lepiej zrobic kierownice z dzialu download elektrody z manualnym sprzeglem :)
    Swoja droga czy tylko dla jednej gry warto robic sprzeglo ?
    Poza LFS i ViperRacing nie ma gier realistycznych ktore sprzeglo obsluguja a serie NFS da sie na klawiszach przejsc i sprzeglo do niczego nie potrzebne.
  • Poziom 24  
    Wez kolego zmień ten byk w tytule bo tak daje po oczach, że ......
  • Poziom 13  
    Radeon 24 napisał:
    Wez kolego zmień ten byk w tytule bo tak daje po oczach, że ......

hehe racja ;]

a co do połączenia pedałów, to ja postawiłem je obok siebie i nic mi nie latało :)
  • Poziom 11  
    Chodzi mi tu bardziej o elektronikę ;] Sorrki za byczka ale spieszyłem się...

Dodano po 1 [minuty]:

A co do NFS wtedy bardziej realistyczne ;]