Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Radio odbiornik Diora Duet DSP-301

MaXo90 06 Mar 2008 21:00 1954 3
    MaXo90
    Level 15  
    Używałem opcji szukaj ;] w bazie nie ma....albo mi nie znajduje ?

Potrzebuje schemacik bo mam problem z (chyba) potencjometrami (gałki:P)
    a czas zrobił swoje i nie da się odczytać jakie to są...
    Gałeczka prawy/lewy działa na chybił trafił (aby wogóle grały 2 głośniki trzeba się nieźle nakombinować z wszystkimi 4 gałkami... głośnością i prawym/lewym trzeba się bawić z 5 min aby utrafić...a i to nie zawsze..)
    Ich wymiana chyba nie jest złym pomysłem ? Chyba, ze ktoś ma jakiś inny pomysł na naprawę ^^

(wiem ze temat bardziej się nadaje do -początkujących serwisantów ale pierw wole zdobyć schemat)

errata:
    Znalazłem... ta wasza wyszukiwarka jakoś nie działa:/ na szczęście jest spis. Sry za żale :] Temat najlepiej usunąć.

Podaj
    rodzaj , markę i symbol urządzenia w temacie!

Patrz -- >OGŁOSZENIE 3/trzecie/ od góry w tym dziale.

W tym dziale nie udzielamy porad i nie zajmujemy się naprawami. [hefid]
    remot
    Level 32  
    elek555 wrote:
    Ponieważ nie mogę skorzystać z funkcji ZMIEŃ bo podobno mogą to robić jedynie moderatorzy...

Podobno tak jest. Też o tym słyszałem, że jedynie moderatorzy mogą zmieniać posty innych użytkowników. :D
    elek555
    Level 37  
    remot wrote:
    elek555 wrote:
    Ponieważ nie mogę skorzystać z funkcji ZMIEŃ bo podobno mogą to robić jedynie moderatorzy...

Podobno tak jest. Też o tym słyszałem, że jedynie moderatorzy mogą zmieniać posty innych użytkowników. :D

Spokojnie :) zanim wstawiłem link do schematu do SWOJEGO postu hefid był szybszy i wstawił mój post (bez linku) do kosza. Przyjąłem złą taktykę montażu :) Ważne że MaXo90 (jak widać) skorzystał :)