Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Drukarka HP5700 i napełnianie kartridża

Htomas 08 Mar 2008 07:58 1109 2
  • #1 08 Mar 2008 07:58
    Htomas
    Poziom 18  

Niedawno kupiłem zestawy InkTec do napełniania kartridzy HP. napełniłem kolorowy zgodnie z instrukcją i po 3 krotnym przeprowadzeniu 3-etapowego czyszczenia dysz drukarka drukowała oK. Tz. kolory były dobre, ale dobra jakość była po ustawieniu opcji najlepsza jakośc wydruku (na oryginalnych tuzach wystarczyłą jakość normalna). Ale po miesiącu, gdy prawie nie drukowałem okazało się, że wydruk jest do bani (brakowało żóltego koloru). Próbowałem czyścić dysze, ale nie pomogło. Wyjęty kartridx był dziwnie lekki. Znowu więc wstrzyknąłem po 2 ml atramentów. no i teraz wydruk jest albo OK, albo kolejna strona wychodzi z pasami i zniekształconymi kolorami. Próbowałęm czyścić dysze programowo i stawiajac kartridz na spodku z mokrą watą, ale nie pomoglo. Nadal jakoś wydruku zmienia się cyklicznie...O co tu może chodzić ?

0 2
  • #2 08 Mar 2008 15:49
    isiek78
    Spec od drukarek

Postaw kardridż na spodku z ciepłą wodą potem napełnij go następnie postaw na ręczniku papierowym na kilkanaście minut. Dobrze by było jakbyś miał klip do odciągnięcia, żeby przeciągnąć tusz i odpowietrzyć dysze.

0
  • #3 09 Mar 2008 07:48
    Htomas
    Poziom 18  

isiek78 napisał:
    Postaw kardridż na spodku z ciepłą wodą potem napełnij go następnie postaw na ręczniku papierowym na kilkanaście minut. Dobrze by było jakbyś miał klip do odciągnięcia, żeby przeciągnąć tusz i odpowietrzyć dysze.

Robiłem juz odciąganie strzykawką z zestawu InkTec. Ale z tym ręcznikiem papierowym to jeszcze nie. Spróbuję. A co to moze byc ? Zapowietrzenie kartridża ?

0
  Szukaj w 5mln produktów