Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Moeller Titan

06 Sty 2004 07:26 2180 3
  • Poziom 11  
    Witam
    Jestem w posiadaniu takowego zestawu w ktorego sklad wchodzi panel graficzny, zasilacz, przekaznik i easysoft 5pro. Poszukuje informacji jak takie cudenko programowac najlepiej zeby to bylo w jezyku polskim. O ile prostrze przekazniki seri easy 400 i 600 w miare latwo pojalem to z tym zestawem mam nieco problemow. Z gory dziekuje. Pozdrawiam.
  • Specjalista Automatyk
    Witam .
    Serie sterowników MFD programuje się podobnie jak EASY400,600 i EASY800. Funkcje ma identyczne jak EASY800 z dodaną obsługą panela graficznego z tego co wiem nie ma jeszcze polskiej instrukcji do MFD . Napewno pomoże Ci instrukcja do EASY800 po polsku.
    http://www.moeller.pl/przemysl/programy/easy/user_manual_easy800_pl.pdf
    W razie czego daj znać jaki masz konkretny problem , spróbuję pomóc.
    pozdrowienia
  • Spec od Falowników
    Przekaźnikami MFD zajmujemy się od początku ich istnienia, specjalnie dla nowych użytkowników udostępniliśmy pomoc on-line w j.polskim

pod adresem www.psa.com.pl/easy

Pomoc ta dotyczy oprogramowania w wersji 5.0, programowanie to zasadniczo się RÓZNI od programowania easy 800, pisze sie 2 programy dla przekaźników i panela, funkcje sieciowe itd...

w przypadku "nagłej" potrzeby udostepnić mozemy do pobrania help (windowsowy) w j.polskim

pozdrawiam
  • Poziom 11  
    Wielkie dzieki za pomoc
    Pozdrawiam