Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Czy te kolumny mają orginalne głośniki ?

czosnek112 08 Mar 2008 17:44 860 9
    czosnek112
    Level 10  
    Witam !

Ostatnio wygrzebałem głośniki , które z tego co sie dowiedziałem były zakupione z Amatorem 3 Stereo.Czy głośniki były w nich wymieniane ? Jaki to model ?

galeria : http://picasaweb.google.pl/augustyn02/TonsilCzyNie/

pozdrawiam i z góry dziekuję za odpowiedź :)
    sawik2222
    Level 15  
    To raczej Tonsil, mógł byś zdjąc osłonki (taka czarna szmata), i wtedy zrobic zdjęcia, to byłoby łatwiej określic.
    Krzychu_185
    Level 16  
    Na bank tonsile bo mam takie same
    niskotonowe maja 25W, moje sa z 88 roku wiec twoje tez powinny być bo za wiele ich nie ma. Bardzo rzadko je widuje, nazwy niestety nie znam. Osłonki nie zdejmiesz jest na stałe, natomiast tylna ściana jest odkręcana
    sawik2222
    Level 15  
    Raczej nie były wymieniane, to zdejmij tylną ściankę i wtedy zrób fotki.
    czosnek112
    Level 10  
    Z tego co sie dowiedziałem to jak byłem mały to rozwalilem zawieszenie.I wujek cośtam naprawiał i nie wiem czy dał cały głośnik czy zawieszenie. Bo z mp3 podlaczonej do amatora 3 Stereo to cichutko grał , a jak dalem głośniej to jakość uległa pogorszeniu
    czosnek112
    Level 10  
    Po "pseudonaprawie"przez mojego wujka.Ciężko jest to odkręcić , dzisiaj juz mi sie nie chce bawić , bo trzeba wyciąć kawałek tylnej ścianki
    Krzychu_185
    Level 16  
    To co on tam zrobił, oryginalnie były tylko 4 śruby i sie wyciągało ten tył, fakt śruby bardzo licho wykonane miałem problemy z ich odkręceniem, to nożem odkręcałem :P
    czosnek112
    Level 10  
    Tylko , że te śruby są jakieś stare i sa zjechane , że ich nożem ani śrubokrętem nie odkrecisz
    Krzychu_185
    Level 16  
    No właśnie ja miałem ten sam problem, ale jakoś po długim czasie meczenia się je odkręciłem. Porobiłem pilniczkiem wgłębienia do śrubokręta płaskiego