Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mitsubishi Galant 1999r alarm centralny domykanie szyb

08 Mar 2008 21:09 6175 11
  • Poziom 19  
    Witam!
    chciałbym podłączyć alarm do tego galanta jest to ten szóstej generacji produkowany od 1996 roku proszę o jakąś podpowiedź gdzie są przewody w które muszę się wpiąć chodzi o alarm, centralny zamek i podłączenie modułu domykania szyb (już kupiony na 4 szyby) samochód jest w dieslu, dziękuję i pozdrawiam
  • Relpol przekaźniki
  • Relpol przekaźniki
  • Specjalista - Alarmy Samochodowe
    MITSUBISHI GALANT 1994-96
    WIRE COLORS LOCATION
    12 VOLTS CONSTANT RED IGN HARNESS
    IGNITION 1 BLK/WHT IGN HARNESS
    IGNITION 2 BLU/BLK IGN HARNESS
    IGNITION 3
    ACCESSORY/HEATER BLOWER 1 BLU/WHT IGN HARNESS
    ACCESSORY/HEATER BLOWER 2
    STARTER BLK/RED IGN HARNESS
    PARKING LIGHTS GRN/WHT DR KICK PANEL
    DOMELIGHT GRN/ORG/SIL DRV KICK PANEL
    PWR DOOR LOCK GRN/WHT BEHIND JCT BLOCK TO
    PWR DOOR UNLOCK RED/GRN LEFT OF STEERING COLM (TYPE B)
    TRUNK RELEASE
    TACH SENSOR BLK/YEL AT DISTRIBUTOR
    BRAKE
    GRN AT SWITCH ON BRAKE PEDAL BRACKET
    HORN
    L GRN STEERING COLM
    FACTORY DISARM
  • Specjalista - CCTV i Alarmy Stacjonarne
    Witam, podepnę się pod temat.
    Pacjent to Galant 2001 rok 2,5 V6 benzyna.
    Czy ktoś ma jakiś patent na domykanie szyb (cztery szyby elektryczne). Sterowanie idzie na jakiejś magistrali, do panela przycisków dochodzą tylko 4 przewody. Szyby posiadają przeciążeniówkę i funkcję auto. Dodatkowo po 30 sekundach od wyłączenia zapłonu odcinane jest zasilanie szyb.
  • Poziom 40  
    Silnik jest z wbudowana przeciążeniówką jak też sterowaniem o ile się nie mylę więc kłopotliwe może być podłączenie pod sam silnik.
    Też wydaje mi się że ciężko będzie wpiąć się w silniki. Myślałem o wpięciu się bezpośrednio w klawisze w drzwiach kierowcy i wysterowaniu ich za pomocą małych przekaźników. tylko jeszcze zostaje kwestia oszukania modułu, żeby podał zasilanie na czas zamknięcia szyb.
    Jutro będę miał samochód i będę kombinował.
    Może ktoś dysponuje schematem szyb do tego autka?
    Pozdrawiam
  • Użytkownik usunął konto  
    Dzięki za podpowiedzi, myślę że jutro temat się wyjaśni.
  • Poziom 12  
    witam,
    czy ktos mi podpowie jak podlaczyc te domykanie szyb w galanciku po 96r(4szyby).
    Chce zajac sie tym po niedzieli, prosze o wskazowki.
  • Poziom 40  
    Będzie podobnie jak nie tak samo kontrolka,namierzyć w tych samych miejscach,podłączyć i gotowe.
  • Poziom 15  
    Witam. Czy można poprosić o pomoc w tym temacie? Mam Galanta 2001r Diesel. Też chciałbym zafundować sobie autodomykanie szyb, ale nie wiem gdzie znajduje się centralka a nie chcę też rozbierać auta w poszukiwaniu w.w. Jeśli ktoś już takie coś zrobił proszę o pomoc. Dodatkowo chciałbym zamontować sobie siłownik elektromagnetyczny do zdalnego otwierania bagażnika. Próbował ktoś coś z tym robić? Pozdrawiam