Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaki głośnik 30cm do zabudowy??

09 Mar 2008 21:25 1644 8
  • Level 10  
    Witam,

Chciałbym kupić przyzwoity głośnik 30cm, do zabudowy. Granica cenowa to około 300-350zł. Znajde coś co będzie grało a nie stukało??
    [Szkolenie 22.06.2021, g.9.30] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo
  • VIP Meritorious for electroda.pl
    po pierwsze czym chcesz go wykarmić :?:

ma być w br?
  • Level 10  
    jak narazie mam WS600 ale się go pozbywam i chciałbym kupić coś używanego ale z wyższej półki niż tonsil. Wzmacniacz do 400zł, myślałem nad używanymi wzmacniaczmai velocity, dobry pomysl?
  • VIP Meritorious for electroda.pl
    velo bym sobie nie kupił

poczytaj ze dwie strony wstecz i juz będziesz w miar

wiedział co i jak

poszukaj dobrej jakościowo używki

opisz też resztę sprzętu no i jaki samochód
  • Level 24  
    Jeżeli chodzi o głośnik to polecić mógł bym ci coś z Power Bass (np. M12, S12 zależy od pieca i funduszy) a zasilanie do niego jakiegoś Axtona w używce. Powinno być ok. Na pewno będzie to już grało a nie tylko robiło hałas.
  • Level 10  
    a infinity ref 1250 ??
  • Level 42  
    Szczerze też nie jest zbytnią rewelacją.
  • Level 10  
    Nie chciałem zaśmiecać forum kolejnym wątkiem więc moje pytanie kieruję tutaj.

Chcę kupić głośnik o średnicy 30cm i mocy około 300w RMS do 350zł ( napędzany będzie wzmacniaczem o mocy około 200-250w RMS ) Samochód, to BMW E - 36 , bas powinien byc donośny gdyż za fotelami znajduje się metalowa ściana oddzielająca bagażik, która zapewne będzie skutecznie tłumić dzwięki dochodzące z tegoż miejsca. Muzyka jakiej słucham jest różna, od HH po Dance
    Zastanawiam się nad
    PowerBass S -12 ( S -12D , nie wiem czym się różnią oprócz ceną ?? ) Infinity Reference 1250w ,
    Ground Zero GZTW 30T ,
    Hertz ES300 ( troszkę ponad budżet 387zł )
    Alpine SWE-1243E.

Będe wdzięczny za pomoc.
    Pozdrawiam