Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

amica optimum 600 (kod dodatkowe płukanie)

10 Mar 2008 18:09 8549 6
  • Level 2  
    Witam. Posiadam pralke amica optimum 600. Po wybraniu obojętnie jakiego programu pralka pobiera wode a póżniej zaczyna prać po jakimś czasie wyłancza się (lub w ogóle nie kręci się bęben) zaczyna migać cały czas zielona dioda (gotowa/koniec), świeci blokada drzwi no i zaświeca się dodatkowe płukanie. W instrukcji są kody ale tego nie ma. prosze o pomoc
  • Level 2  
    Sprwadziłem napięcie i jest ok. a o jaką blokade chodzi?? jeżeli o blokade drzwi to też wszystko ok
  • Level 10  
    witam mam ten sam broblem interesuje mnie czy juz naprawiłeś ten problem jak tak to w jaki sposób
  • Level 23  
    Do naprawy silnik a dokładnie zabezpieczenie termiczne wewnątrz silnika (jeśli szczotki i tachometr dobry...)
  • Level 1  
    a ile moze kosztowac taka wymiana bo wlasnie natrafilem na ten sam problem z pralka ktora jest w mieszkaniu ktore wynajalem i o zgrozo to jej drugie pranie za mojej kadencji i juz wtopa ... z gory dzieki za jakies info... totalnie nie mam pojecia ile to moze kosztowac dlatego pytam aby sie na jakas mine nie wladowac. raz jeszcze z gory dziekuje za odpowiedz