Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kamera z mon. - co jakis czas na sek czarno-bia造 obraz

slavo_s2k 11 Mar 2008 20:16 1701 4
    slavo_s2k
    Level 14  
    Zakupi貫m sobie ostatnio na allegro zestaw do monitoringu : karta dvr na 4 kamery, dwie kamery CCD Sharp kolorowe kop鏊kowe, kable, wtyki - jednym s這wem wszystko by uruchomi monitoring. NIestety mam problem, wszystko dzia豉, ale obraz z obu kamer co jakis czas (co kilka-kilkana軼ie sekund) robi si na u豉mek sekundy czarnobia造, w zasadzie mnie to nie przeszkadza, ale chcia貫m skorzysta z funkcji detekcji ruchu w sofcie do karty i niestety mam ustawiony czas zw這ki nagrywania na 10s to potrafi mi zrobi nawet 3 nagrania na minute chocia nic sie w pomieszczeniu nie dzieje, detektuje ruch np na pustej 軼ianie. My郵 ze ma to zwi您ek z tym czarno-bia造m obrazem, pr鏏owa貫m na kr鏒kim kablu (specjalnie zrobi貫m taki ok 40cm), zmienia貫m zasilacz i nic, co jaki czas obraz mrugnie na czarno-bia這. Jest na to jaka rada?? Kamery chyba ok, bo na obu identyczny objaw, nie chce mi si wierzy, 瞠 obie padni皻e...
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj siza darmo
    rgb
    Level 28  
    Pod陰cz dla sprawdzenia kamer do TV do wej軼ia AV je郵i zjawisko nie b璠zie wyst瘼owa to kamery masz sprawne , pozostaje wi璚 karta DVR do sprawdzenia, r闚nie mo瞠sz j sprawdzi podaj帷 inne 廝鏚這 sygna逝 video np z magnetowidu .
    slavo_s2k
    Level 14  
    W豉snie dzisiaj robi貫m testy, podpia貫m pod tuner tv w lapku i obraz by ok, czyli kamery s sprawne, prze這篡貫m karte do innego kompa obraz te by ok, teraz prze這篡貫m do trzeciego kompa i znowu co jaki czas prze陰cza si na czarno-bia造... ale teraz komp ma lepsze parametry i widz 瞠 mimo to detekcja dzia豉 w miar sprawnie
    bartek_p
    Level 31  
    A jaki masz zasilacz w tym kompie?? nie czasem 200W ??
    slavo_s2k
    Level 14  
    testowa貫m to na dw鏂h markowych zestawach - fujitsu-siemens i dell, oba z fabrycznymi zasilaczami, a na trzeci komp na kt鏎ym chodzi這 dobrze to by sk豉dak, zasilacz 350w, komp na athlonie64.