Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

pralka whirlpool awt 7125/p1 - nie pobiera wody, nie pierze

11 Mar 2008 23:38 6200 7
  • Poziom 9  
    Witam. W trakcie prania (już wirowała) wywaliły korki, po załączeniu działało tylko wypompowanie wody. Odłączyłam ją z sieci, odczekałam i podłączyłam z powrotem. Na wyświetlaczu pojawiają się rodzaje programów (czas, temperatura, itd) i na tym koniec. Nie pobiera wody, nic się nie dzieje. Pomóżcie, proszę - mam dwójkę małych dzieci i pralka jest mi potrzebna prawie codziennie :). Z góry dziękuję. W dodatku mam dziś urodziny :( - super prezent :'(
  • Specjalista AGD
    Jeśli było zwarcie do sprawdzenia elektronika oraz inne podzespoły grzałka,silnik ,elektrozawór,blokada,wiązka i.t.d
  • Poziom 9  
    Hej. Dziękuję za odpowiedź. Mam dobrą wiadomość - właśnie zaczęła prać :). Na całą noc odłączyłam ją od gniazdka.
  • Poziom 18  
    No ok, ale proponowałbym mimo wszystko sprawdzić dlaczego wywaliło korki może gniazdko, aby nie było powtórki, bo wtedy może byc juz gorzej....powodzenia
  • Poziom 16  
    najprawdopodobniej woda kapie na silnik... a jak juz sie silnik napije do wywala korki. sprawdz dobrze czy nie ma wycieku.
  • Poziom 23  
    wyciek wody w tych pralkach jest dość prozaiczny lecz upierdliwy nieszczelność płaszcza wodnego usunięcie tej usterki to demontaż płaszcza zasilikonowanie uszczelki płaszcza i ponowny jego montaż
  • Poziom 20  
    silikon jest dobry na odłuszczone miejsca powiedź jak to zrobić
  • Poziom 23  
    należy zdjąć osłonę boczną pralki następnie odkręcić koło pasowe po wcześniejszym demontażu paska odkręcić boczną osłonę zbiornika luzując wcześniej grzałkę zobaczymy czarną gumową uszczelkę w okół na którą nakładamy po wcześniejszym wytarciu do sucha nakładamy na nią warstwę silikonu ponownie montujemy