Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

denon avr-1801 BUCZENIE w g這郾ikach

12 Mar 2008 14:50 2677 12
  • Poziom 11  
    Witam mam w/w sprz璚ik przywioz貫m go z Niemiec tam wszystko by這 fajnie ale jak go przywioz貫m do Polski w g這郾ikach lekko buczy jak ustawie dzwi瘯 na -59 to go najwyra幡iej s造cha podczas zg豉郾iania d德i瘯u si nie nat篹a ale jak si ws逝cha to nadal tam jest.:cry:
    My郵a貫m 瞠 to mo瞠 przez kable ale pod陰czy貫m s逝chawki od陰czaj帷 g這郾iki ale nadal jest buczenie wi璚 podejrzewam 瞠 gdzie m鏬 z豉pa troch wilgoci.
    Tu jest pytanie czy jest mo瞠 jakie specyficzne miejsce kt鏎e powinienem wyczy軼i albo co w tym stylu??
    Czy lepiej zanie嗆 do serwisu i oni to sprawdz??[/u]
  • R.I.P. Zas逝穎ny dla elektroda
    Przenios貫m z: Schematu/instrukcji…
  • Poziom 11  
    Aha faktycznie sory dla moderatora nie zauwa篡貫m:D
    I co zna kto odpowiedz na pytanko??
  • Poziom 37  
    Buczenie czyli przyd德i瘯 bierze si najcz窷ciej z oddzia造wania otaczaj帷ej energetyki na czu貫 obwody wej軼iowe. Mo積a przypuszcza 瞠 jest gdzie brak po陰czenia masy lub ekranu kabelk闚 po陰czeniowych.
    Czy buczy te bez 瘸dnych pod陰czonych kabli i urz康ze?
  • Poziom 11  
    Od陰czy貫m kabelek do kompa ,wyj掖em anten do radia i nadal buczy.
    Je郵i chodzi o brak po陰czenia kasy to sprawdzi wszystkie kabelki uziemiaj帷e?? a je郵i chodzi o oddzia造wanie otaczajacej energetyki to obok mam laptopa i tv.
  • Poziom 37  
    Energetyk masz od Ba速yku do Bieszczad.Mia貫 od陰czy kabelki od wzmacniacza a nie od kompa. Je郵i od陰czy貫 mo磧iwe 廝鏚豉 zewn皻rzne to szukamy wewn徠rz. Obejrzyj pod陰czenie mas gniazd wej軼iowych i wszystkich kabelk闚 w ekranie ko這 potencjometr闚. Je郵i masy i ekrany ok to odepnij wej軼ia ko鎍闚ek mocy- co pozwoli oceni czy przyd德i瘯 nie wchodzi przez ich zasilanie.
  • Poziom 11  
    Aha mam jeszcze jedn wskaz闚k na sile g這郾o軼i -60 to buczenie jest ale jak pomniejsze o jeszcze jeden i poka瞠 si --- czyli zerowe wyciszenie to tego buczenia nie ma
  • Poziom 37  
    czyli nie wchodzi przez zasilanie na ko鎍闚ki tylko gdzie wcze郾iej. Najprawdopodobniej roz陰czone masy lub ekrany bo p皻la masy wewn徠rz tego sprz皻u w oryginalnym wykonaniu nie wchodzi w gr. Zostaje szuka (np. masy potencjometru), nie masz schematu to wrzu fotki
  • Poziom 37  
    to teraz daj takie 瞠by si otwiera造 :) na elce
  • Pomocny post
    Poziom 37  
    Troch mnie zmartwi貫 bo spodziewa貫m si grzebania i zmian uk豉du wi您ek z poobrywaniem 陰cze ekran闚 ale te wygl康aj na oryginalne. Co nie zwalnia Ci z konieczno軼i ich sprawdzenia.Jesli jednak b璠 ok to nie ma wyboru -oscyloskop i sprawdza gdzie gdzie ten brum si pojawia. Kondensatory elektrolityczne wygl康aj normalnie i w po陰czeniu z efektem zaniku brumu bez sygna逝 sugeruj jego wchodzenie na preampach, wej軼iach lub kabelkach, nie z zasilania g堯wnego. Schematy w necie oferuj za 2-3 dychy. Na ESI w tej chwili nie ma.
  • Poziom 11  
    Ok to chyba si udam do serwisu nie jestem elektronikiem tylko informatykiem to nie moja bro磬a ale dzi瘯i za pomoc b璠 wiedzia o czym nawija w serwisie

Dodano po 1 [minuty]:

Zamykam temat :)