Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Amica PA5580A510 - 12 razy miga dioda

13 Mar 2008 14:18 5543 8
 • Poziom 14  
  Z tego co doczytałem standardowe uszkodzenie w tych typach - zawór a przy okazji programator. Zawór wymieniony, programator naprawiony(wymieniony z0607, 330Ω, 10k) - a nie działa. Po wybraniu dowolnego programu na chwilę zapala się GOTOWE i po chwili zapala się KONIEC i GOTOWE miga 12 razy- i tak co jakiś czas(bez użycia START- samoczynnie). Robiłem reset: odłączony wtyk od blokady(na wyłączonej pralce z prądu), wciśnięty START,podłaczenie do prądu, i trzymając START ustawiłem na 7(z pozycji 0) - 16 mignięc, i dalej to samo. Macie jakiś pomysł?
 • Poziom 14  
  No fakt, wode usunąłem, czujnik przeczyściłem i sprawdziłem miernikiem jest ok, uszczelniłem wyciek, ale nadal miga. Co jescze może byc nie tak?
 • Poziom 29  
  Witam.

  Wprowadź kod serwisowy. Znajdziesz go poprzez "szukaj".

  Powodzenia.
 • Poziom 14  
  Kod serwisowy - czy chodzi o kasowanie błędu po awarii Aqua Stop-u?
 • Poziom 29  
  Te procesory tak mają trzymią błąd. Trzeba je kodem uporządkować
  na nowo.
 • Poziom 14  
  Jakim kodem? Może drobna bliższa podpowieź:?:
 • Poziom 14  
  Ok. zassałem wszystko co było na elektrodzie o serii PA, jeśli natomiast chodzi o wskazany odnośnik https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic141824-0-asc-60.html#732056
  To nie wiem czy chodziło o te opisy: KODY BŁĘDÓW I RESET:AMICA PA...
  autorstwa "luna". Jeśli tak to jestem zbyt ciemny na to co jest tam napisane nie ma tam wzmianki o "kodzie serwisowym". Udało mi się podstawic inny programator (jak sąsiadka widziała że się jej do pralki dobieram to z domu uciekła) i działa. Jeśli mogę jeszcze prosi o jakieś podpowiedzi.