Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Polonez Caro plus -nie odpala.

parkieciarstwo 15 Mar 2008 21:33 10299 37
    sigi
    Spec od samochodów
    parkieciarstwo napisał:
    poskładane jest dobrze na pewno

Musi coś być źle ustawione, a paliwo przed świecemi jest i iskra jest..

Pozdrawiam.
    robokop
    Moderator Samochody
    parkieciarstwo napisał:
    poskładane jest dobrze na pewno

Ja już wiem na 100%. Samochód obraził się na ciebie i nie chce dlatego zapalić. Zostały wyliczone chyba wszystkie możliwe ( i nie możliwe) usterki,możliwe do wystąpienia w tym aucie, wszystkie wykluczyłeś, według ciebie wszystko jest dobrze, tylko nie wiadomo czemu silnik nie pali. Dziwie się moderatorom że jeszcze nie umieścili tego wątku we właściwym dziale forum.
    parkieciarstwo
    Poziom 10  
    właśnie iskry na świecach są
    robokop
    Moderator Samochody
    a sprawdzałeś chociaż w którym miejscy wypada zapłon ?
    Wyszedłeś z założenia że kable na świecach są poprawnie załozone na właściwych cewkach, a może tu leży przyczyna?
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    parkieciarstwo
    Poziom 10  
    Tu sie niema co obrażać bo i tak jesteśmy cierpliwi co do niego myślę że ktoś napisze kto wie co może mu dolegać
    sigi
    Spec od samochodów
    parkieciarstwo napisał:
    Tu sie niema co obrażać bo i tak jesteśmy cierpliwi co do niego myślę że ktoś napisze kto wie co może mu dolegać

Daj go elektrykowi - 15 minut i po ptakach...

Pozdrawiam.
    parkieciarstwo
    Poziom 10  
    Mam takie pytanie jak sprawdzić czy silnik krokowy jest sprawny? bo jak włączę zapłon to cały czas sie otwiera i zamyka tak na 5mm wcześniej okazało sie że padła uszczelka pod głowicą po wymianie (wszystko poskładane jak trzeba) dalej nie pali tylko strzela i zapala sie paliwo w zespole wtryskowym jak odkręcę świece i kręcę rozrusznikiem to wydaje mi sie ze tak jakby paliwo nie dochodziło do 1-3-4 cylindra bo mgła rozpylonego paliwa pojawia sie tylko na 2 cylindrze. Wymienione świece i kable i nie mam pojęcia o co mu chodzi

Dodano po 2 [minuty]:

dodam jeszcze że zawory ustawiane były tak jak trzeba w kolejności od 1-3-4-2