Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

sharp va350 problem z timerem

13 Mar 2008 21:55 960 4
  • Level 27  
    Mam następujący problem z tym magnetowidem: Jeżeli włączę nagrywanie ręcznie to jest ok ale jeżeli za programuję czas automatycznego włączenia to
    nic się nie dzieje - zegar chodzi prawidłowo, nie aktualne pozycje z listy timera znikają ale lampka timer nigdy się nie zapala i nagrywanie nie startuje
    Nie mogłem znaleźć nic o tym modelu w internecie. Proszę o wskazówki co do przyczyny niesprawności.

Moderated By oldboy:

Przeniesiono z działu VCR VCP DVD DVIX

[Szkolenie 22.06.2021, g.9.00] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo
  • R.I.P. Meritorious for the elektroda.pl
    Wpisując w google model jak w tytule tematu oczywiście nic nie znajdziesz. Poprawna nazwa modelu to VC-VA350.
    W temacie brak istotnych dla serwisanta informacji. Czy sprzęt na gwarancji, czy używany, czy problem z timerem istniał od początku, czy dopiero teraz wystąpiła usterka a wcześniej było OK. Czy procedura programowania jest poprawna i zgodna z instrukcją obsługi.
    Te niewiadome, na pierwszy rzut oka błache, okazują się podstawą do podjęcia jakiejkolwiek porady. Dlatego w tym temacie nikt nie odpowiada.
  • Level 27  
    Magnetowid kupiony na giełdzie - goły bez pilota instrukcji itp.
    Ma osd - w zakładce timer można ustawiać jedynie czas rozpoczęcia i zakończenia nagrywania, datę i cykl powtarzania (raz , codziennie , co tydzień) wszystkie próby zawiodły.

co do googli to rzeczywiście vc-va daje rezultat ale tylko wsad do pamięci i nic poza tym , brak mi instrukcji aby sprawdzić tok postępowania.
  • R.I.P. Meritorious for the elektroda.pl
    Jeżeli nie ma oryginalnego pilota i instrukcji obsługi to jak można poprawnie zaprogramować Timer? Na "wyczucie"?
    Dalej nie wiemy czy to jest usterka czy błąd obsługi.
  • Level 27  
    jak pisałem wideo ma osd
    Wyświetla czytelne menu więc nie trzeba robić na wyczucie - bo jest opisane.
    Nie upieram się że jest to usterka ale jeżeli ktoś spotkał się z tym modelem
    to może wie jak to powinno być poprawnie ustawione żeby zadziałało.
    Dodatkowo okazało się jednak że funkcja automatycznego zakończenia
    nagrywania nie działa prawidłowo - po wciśnięciu klawisza rec więcej niż 1 raz wyświetla się godzina zakończenia nagrywania jednak magnetowid nie kończy tylko nagrywa do końca taśmy.