Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia 2630 - bateria się nie łąduje

14 Mar 2008 14:04 1962 7
  • Poziom 17  
    Witam !!

Nokia 2630 załącza sie bez problemu na pełnej baterii działa i jest ok.
    Problem z ładowaniem, po podłączeniu ładowarki animacja postępu ładowania ale telefon w rzeczywistości się nie ładuje animacja postepu jest na ekranie tak długo aż sie bateria nie rozładuje do konca ...
    Styki baterii OK styki na płycie głównej również/
    Znalazlem SM poziom 1-4 ale nie ma w nim schematów i nie wiem z ktorej strony zabrac sie za ten telefon

JAk ktoś z was mial podobny przypadek licze na pomoc :)

Pozdro
  • Poziom 31  
    A jaka masz wersje softu ??
    I czy byl simlock przypadkiem sciagany ??
  • Poziom 17  
    FW v.4.21
    tak SimLock był robiony

Pozdro
  • Poziom 17  
    Kolego mam jeszcze sybkie pytanko :)

Bo mam tylko JAF`a o on jak wiadomo Locka z tego fona z tego co wiem nie robi.
    Zakladajac ze simlock był robiony patchem to podejżewam ze wgrywając nowy soft załoze sobie ponownie locka (identyczna sytuacja np w k800 pod cruiserem).
    Być moze pytanie nie na poziomie ale dość istotne :) i chcialbym miec pewność ...

No i jeszcze musze zakupic sobie mini easy flasha ... ale to inna bajka i tak mialem to zrobic
  • Poziom 31  
    Hmmm, na poziomnie nie na poziomie, szczerze mowiac to nie sprawdzalem :)
    Podejrzewam ze sobie nie zalozy jak np. 2310 czy 2610, ale 100% gwarancji nie ma.
    Wypadalo by sprawdzic, byla by to cenna inforamacja na forum.
    Ja uzywam MT, wiec sie nad tym nie zastanawialem :D

Analogicznie nasuwa sie kolejnie pytanie. Czy bez patcha na 4.90 bedzie ladowac ?
    A chyba wlasnie to jest najbardziej istotne.

Jak mi sie taka sztuka trafi to przetestuje i opisze. No chyba ze ktos bedzie szybszy :)

RZezniol napisał:

No i jeszcze musze zakupic sobie mini easy flasha ... ale to inna bajka i tak mialem to zrobic

Kopytko tez kup :)
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Jezeli telefon mial sciaganego simlocka przez patch, to wgranie softu przyniesie skutek w postaci Contact Service na wyswietlaczu. Pomoze ponowne spatchowanie - info z forum Griffin Team (przetestowane przeze mnie na 2630).
    Pozdro,
    Tom
  • Poziom 17  
    THX :)

W takim razie wracam ze sztuka do kumpla bo ma wiecej sprzetu :)

Jak zacznie ładować 4.9 podziele sie info ...

Pozdro

p.s. dzieki za zainteresowanie