Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nawigacja MCD problem z dzwiękiem

Grzesieek 14 Mar 2008 14:12 1019 0
    Grzesieek
    Level 1  
    Witam, mam taki problem w navi MCD, podczas jazdy samochodem gdy wyłączy się radio podczas np. tankowania i ponownie odpale auto i wł. radio gdzieś ucieka dzwięk i w radiu i w cd i i nawi. Wszystko się świeci i pokazuje prawidłowo na wyświetlaczu ale nie ma dzwieku. Domniemywam że to się dzieje gdy radio jest nagrzane ale gdy cały czas jest włączone to po jakimś czasie gdy przerzuce np. z radia na cd to dzwięk wraca jak gdyby nigdy nic. Co może byc tego przyczyną??
    Po próbie wejścia w ustawienia/volume i wyborze paska głośności dla radia nawet nie moge pokretłem zgłośnić.
    Dodam jeszcze że mam równiez dziwną sytuację gdy wogóle wsiadam i wł. radio, czasami załącza sie poprzez pokazanie się loga VW na wyświetlaczu a czasem każe podac kod (akumulator oczywiście nie jest odłączany na noc) po czym po chwili włacza się bez konieczności podania kodu. Stacje zaprogramowane pod przyciskami dalej sa zaprogramowane więc chyba pamięć nie ucieka.
    Czy ktos wie co moze byc tego przyczyna i jakie jest rozwiązanie??
    Głownie zalezy mi na tym żeby nie uciekał dzwięk gdy wył i ponownie wł radio.
    Pozdrawiam