Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

hp laser jet 4500 - problem z menu i drukowaneim

14 Mar 2008 20:00 1719 8
  • Poziom 9  
    Witam
    Czy jest możliwość wgrana jakimś cudem polskiego menu do tej drukarki, bo jestem w jej posiadaniu a niestety jest ona sprowadzona z Niemiec i jest po niemiecku to jest pierwszy problem a drugi to taki ze drukuje mi czyste kartki czasem wydrukuje poprawnie, ale to jest jedna szansa na 100 prób z góry dzięki za pomoc.
  • Poziom 25  
    Podczas włączania zasilania trzymaj przycisk Select pojawi się select language wybierasz polski i zatwierdzasz. Co do białych kartek, to jeżeli dajesz jakąś stronę do wydruku i drukuje białe kartki bez końca, to jest to wina modułu transferu C4196, problem występuje z transferami wcześnieszymi niż z numerem seryjnym EHC5001064.
  • Poziom 9  
    Za menu thx a co tego modułu transferu to, co to jest i gdzie się znajduje i co z nim nie tak i czy istnieje możliwość jakoś tego naprawienia??
  • Poziom 25  
    Transfer jest w drugiej szufladzie od góry (w pierwszej jest bęben) i pomaga doraźnie bardzo energiczne zamknięcie tej szuflady (trzeba nią nieźle walnąć). Nie doszedłem, co jest powodem tej usterki, ale pomaga wymiana transferu na nowszy. Podobno się to da naprawić, ale próbowałem różnych rzeczy - poprawa styków itp. ale nic nie działa.
  • Poziom 9  
    Mocniejsze zasuniecie tej szuflady pomogło, ale mam niestety kolejny problem taki że drukuje mi jaśniejszy pasek tak jakby brakowało jakiegoś koloru albo cos, bo tekst czy fotografia czarno biała jest ok. tylko jak cos wydrukuje w kolorze to tak się dzieje czy wie ktoś, czego to jest przyczyna i jak tanim kosztem ja usunąć
  • Poziom 25  
    Wyciągnij żółty, odblokuj i odchyl osłonę wałka nakadającego toner, zobacz czy wałek jest równo pokryty żółtym tonerem, może się po prostu skończył toner. Jeżeli tak, to sprawdź, czy nie jest zaklejone okienko kontroli braku tonera.
  • Poziom 9  
    Toner żółty jest a to okienko kontroli tonera to chodzi o to przezroczyste takie, jeśli tak to jest ich 2 nie jest niczym zaklejone i toner widać ze jest. A wałek jest w miarę równo pokryty.

• Poziom 31  
    A jak wygląda bęben OPC, ten w górnej szufladzie?
  • Poziom 9  
    Nie znam się za bardzo na tym, ale nie ma na nim jakiś rysek czy przebarwień wygląda moim zdaniem dobrze, ale nówka to nie jest;)