Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

COBRA 7905 Bardzo Pilne!!!

07 Sty 2004 22:29 6979 12
  • Poziom 17  
    Poszukuje na wczoraj schematu i opisu wkodowywania pilotów
    (przestały reagować) do alarmu jak w temacie Z góry dzięki za
    jakikolwiek odzew
  • Poziom 17  
    spytam klijenta, a jak go nie ma to co?wyrzucić tą ładną centralkę?
  • Spec od samochodów
    Zdzialales cos czy nie
  • Poziom 17  
    sory nie było mnie bo zarywam nocki w warsztacie ,klijent jeszcze sięnie pokazał ,ale przyjedzie bo mam jego centralkę alarmu.Dzięki za materiały ,powiedz mi tylko z czego się wprowadza ten pin?
  • Spec od samochodów
    Wieczorem ci napisze dokladnie ale o ile dobrze pamietam to przekrecaniem stacyjki
  • Poziom 11  
    witam
    opisuję sposób programowania pilota do alarmu Cobra 7905, który pomógł w moim przypadku ( jeden z pilotów przestał działać), szukałem dość długo ale nie znalazłem dość jasno opisanego sposobu, chociaż muszę przyznać ,że jeden post bardzo mi pomógł i nie odkrywam w ten sposób ameryki,
    sprawnym pilotem otwórz auto (musisz rozbroić alarm), wejdź do auta i zostaw otwarte drzwi, przekręć klucz w stacyjce a w niesprawnym pilocie naciśnij oba przyciski na raz, trzymaj aż dioda przestanie migać i zacznie świecić na stałe, w tym czasie alarm powinien się odezwać (mam bez dźwięku ale cz zareagował), teraz naciśnij duży przycisk (alarm znowu się odezwie) i po chwili jeszcze raz naciśnij duży przycisk (alarm ponownie da znać), teraz powinno być wszystko OK.
    wydaje mi się ,że brakowało takiego prostego opisu (mam nadzieję że taki jest)
    udanej zabawy
  • Poziom 12  
    Witam,

Posiadam alarm cobra 7910 i niesty alarm wlacza sie samoczynnie w nocy. Jestem pewien ze nie ma ingerencji z zewnatrz. Prosze Was o pomoc co mozna w tym temacie zrobic. Posprawdzalem wlaczniki drzwiowe i wszystko jest ok. Szpec z jaki rozmawialem powiedzial ze przyczyna moga byc jeszcze czujnki ultradzwiekowe. Czy mozna je po prostu odpiac? Jesli nie to jakie kupic. Boje sie ze mi sasiedzi auto podpala...
    PS. Szukalem na foru ale niestety nie ma zadnego watku dotyczacedo alarmu 7910.
    Pozdrawiam,
    Rafal

• Poziom 28  
    Spróbuj zamienić miejscami wtyczki od ultradźwięków. Ile razy piska syrena po wyłączeniu alarmu?, ewentualnie policz mrugnięcia diody po wyłączeniu alarmu.
  • Poziom 12  
    Czesc Wiesiekj,
    Dziekuje za odpowiedz.

Syrena "pika" cztery razy. Dioda miga trzy razy pozniej przerwa i tak cykl sie powtarza.

Sciagnalem wlasnie manuala do tego alarmu ale niestety nie ma zadnej informacji jak wylaczyc te czujnki ultradzwiekowe.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 1  
    Witam,

Mam problem z Cobra 7905. Będę bardzo wdzięczny za wszelkie sugestie.

Problem wygląda następująco: po rozbrojeniu alarmu i przekręceniu stacyjki miga czerwona lampka od immo. Mimo wielu prób, immo dalej pozostaje zawieszony i nie można odpalić auta.

proszę o pomoc...

Pozdrawiam