Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

zakup słuchawek bezprzewodowych

08 Sty 2004 00:36 3392 11
  • Poziom 9  
    Zamierzam kupic sluchawki bezprzewodowe. Czy ktos wie na jakie parametry zwrocic uwage i na co nie dac sie napbrac?
  • Poziom 21  
    a do czego maja być?
    -zwróc uwagę na pasmo przenoszenia
    -czy sa radiowe czy na podczerwień
  • Poziom 15  
    a ja mam pytanie które są lepsze te radiowe czy na podczerwień?????? i jaki one mają zasięg, czy złapią mi przez sciane????

• Spec od akustyki
    radiowe lapia przez siane. zasieg podawany przez producenta sprwadzi sie w warunkachidealnych. w domu spada do 1/4
  • Poziom 15  
    a ten zasieg to w porównaniu do tych na podczerwien to kosztem jakości??????? czy takie słuchawki to mi złapią w całym mieszkaniu czy nizabardzo?

• Spec od akustyki
    chodzi, o to, ze jest to zupełnie inny sposob przekazywania sygnału. nigdy nie miałem okazji słuchać słuchawek na podczerwien. w moich radiowkach (jakiś tam PHILIPSY) słychaś szumy. spokojnie słucham w całym mieszkaniu, a nawet na balkonie :P natomiast kazde urządzenie na podczerwien staje sie bezuzytaczne w momencie gdzy nadajnik z odbiornikiem przestaja sie "widziec" tak samo jest np. z klawiaturami bezprzewodowymi itp. nie wiem jaką jakość dzwieku prezentuja słuchawki na podczerwien
  • Poziom 15  
    a ten szum to jest moze podany w parametrach czy nie???????????
  • Poziom 21  
    szum to pewniw zakłucenia lub złe zestrojenie odbiornika
  • Poziom 14  
    jakosc dzwieku w sluchawkach na podczerwien jest bez zarzutu
    jedyny mankament to mozliwosc odbioru tylko w zasiegu pokoju
    a i cena tez gra role
    sluchawki radiowe są ponad trzy razy droższe od tych na podczerwien
    pozdrawiam
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 32  
    He do "dzisiejszej muzyki" to pewnie wystarcza takie z supermarketu philips'y czy Thomsony.
    Porzadne sluchawki to wydatek duuuzo ponad 1000 pln z torem radiowym np w 900MHz cyfrowo ale to juz dla tych co suchaja prawdziwej Muzyki przez Duze M a nie LupuCypu z pola.
    Nie kupuj w ciemno obsluchaj!