Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Miele W823 - schemat i kody błędów

15 Mar 2008 20:12 5576 7
  • Poziom 14  
    Poszukuję danych do pralki Miele W823.Schemat i kody błędów.Mam z nią taki problem: po włączeniu pralki zaczynają wszystkie kontrolki migać - na każdym programie, od czego mam zacząć?
  • Moderator AGD
    Witam,
    Schemat znajdziesz w środku pralki, na frontściance za modułem.
    Drzwi otwiera z przycisku i działa na wirowaniu?
  • Specjalista - sprzęt MIELE
    Poza wadliwym EDPW122 nie widze innej mozliwosci aby wszystkie LED migaly. Chyba ze Twoj opis jest niescisly. Ustaw pokretlo programow na 12:00 zamknij drzwi przycisnij wlacznik i wtedy opisz co sie dzieje.
    Moze jeszcze wczesniej sprawdz na obydwu elektronikach polaczenia multikabla.
  • Poziom 14  
    Połączenia są wszystkie sprawne.Sprawdziłem
    również pompkę,grzałkę,termistor,elektrozawór,zamek drzwi i są sprawne w 100%.Gdy wyciągnąłem silnik to znalazłem przerwę na stojanie ale odwinąłem jeden zwój i naprawiłem usterkę i silnik też już jest sprawny w 100%, bo działa gdy go włączam z innego zasilania.A tacho w nim też jest ok.A po włączeniu pralki zaczynają wszystkie kontrolki bardzo szybko migać, na każdej pozycji pokrętła.Ale trochę jest dziwne ponieważ: przycisk TUR w ogóle nie działa ale za to drzwi sie otwierają kiedy wcisnę przycisk o nazwie EIN WEICHEN.Gdy sie włączy to silnik sie nie kreci wszystko stoi ale gdy włączę przycisk KURZ to silnik zaczyna kręcić.A moduł to tam jest: EL 110L i gdy go wymontowałem to wygląda jak nowiutki.Co mam dalej sprawdzać jedyna usterka jaką znalazłem to ten silnik i nie wiem czy tego błędu sie jakoś nie kasuje? Proszę o odpowiedź.
  • Poziom 14  
    Przyciski już teraz też wszystkie są sprawne wszystko na swoim miejscu działa jak trzeba.Drzwi się na każdym programie da otworzyć tylko ciągle migają wszystkie kontrolki.Pomóżcie
    Ciekaw jestem czy ktos przypadkiem nie zamienil
    kierunku wtyczki multikabla na EDPW122 elektroniku.
    Mozliwe dlatego nie dzialaja Ci odpowiednie przyciski.
    Sprawdz wszystko dokladnie w tej okolicy.
    Jesli jestes pewien ze wszystko jest OK, niestety
    EDPW122 do wymiany.
    Powodzenia Jan Koss
  • Poziom 14  
    Masz racje wtyczki były zamienione i teraz przyciski już działają tak jak trzeba i drzwi sie otwierają.A jak założyłem inny moduł EDPW 120 to pralka działa tylko kontrolki inaczej pokazują.A ile taki moduł może kosztować?
    Zadzwon do Miele numer czesci jest 4469754