Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

dwa TV z jednego abonamentu

15 Mar 2008 21:37 3161 9
  • Poziom 9  
    hej:]
    mam obecnie Cyfrowy Polsat ale niebawem konczy mi się umowa i zastanawiam się jaką platformę założyć aby można było zrobić tak aby z jednego abonamentu podłączyć na 2 TV oraz aby na każdnym TV można było oglądać coś innego...

moja prośba... jaka platforma na to pozwala Cyfra + czy coś innego, oraz proszę o wyjaśnienie mi co będe potrzebował i jakie mniej wiecej koszty byłyby tego...

VBardzo proszę o waszą pomoc...
  • Poziom 35  
    Tylko C+ można podzielić.
    Potrzebujesz konwerter twin(50zł).splitter + dwie karty klienckie (190zł) i dwa tunery(ok 400zł)
    Jest opcja bez uzycia splitera ale trzeba kupic dwa tunery jednej marki i połaczyć po rs-ie.Takie mozliwości posiada golden interstar,globo/opticum,echosmart i parę innych.
    Poza tym wpisz w wyszukiwarkę "spliter" i czytaj.
  • Poziom 9  
    hmmm trylko C+ mozna dzielic:/ a dlaczego nie mozna Cyfry +?
  • Poziom 35  
    nodrags napisał:
    hmmm trylko C+ mozna dzielic:/ a dlaczego nie mozna Cyfry +?

C+ to jest skrót od cyfry+ ,to chyba oczywiste.
  • Poziom 9  
    aha myslalem ze mowisz o Canal +:]

Dodano po 4 [minuty]:

wracajac do tego co napisales:]
    - konwenter czyli musza byc 2 konwentery na jednym talerzu??
    - spltter to wiem doc zego:]
    - dwie karty klienckie ja dostane jedna razem z dekoderem jak bede zamawial Cyfre w sklepie tak? a druga gdzie moge zakupic? czy to sa jakies czyste karty czy jak to wyglada??
    - dwa tunery hmmm jeden dostane jak zamowie Cyfre tak? tak to wyglada czy...

Pozdrawiam

Dodano po 2 [minuty]:

a jeszcze jedno czy moglby byc tuner ktory mam obecnie w POLSACIE CYFROWYM czyli ECHOSTAR DSB-717

czy on bedzie pasowal do C+?
  • Poziom 24  
    ad1-nie dwa konwertery tylko konwerter typu TWIN
    ad2- spliter to takie cuś w co wkładasz karte abonencką C+ a karty klijenckie musisz kupić dwie
    karta C+ którą dostaniesz w salonie to nie to samo co karta klijencka splitera
    ad3- tuner od polsatu się nie nada inny system kodowania
  • Poziom 35  
    Tunery polsatu są tylko do polsatu i go nie wykorzystasz.
    Dostaniesz od cyfry karte i włożysz ją do splittera,a splitter połaczysz z dwoma kartami klienckimi.
    http://www.allegro.pl/item324549391_zestaw_universal_smartcard_splitter_turbo.html
    Potrzebujesz twina a nie dwa pojedyńcze konwertery chyba że zamontujesz drugą antenę.
    Mogą Ci dać samą kartą a tunery kupisz na wolnym rynku bo to co ostatnio dawali ludziom to nie było za dobre np Strong.
  • Poziom 34  
    Moderacja mogła by w końcu utworzyć przyklejony temat o rozdziale sygnału :/
  • Poziom 35  
    Wszystko co potrzeba zostało juz napisane wiele razy.Gdyby ludzie nie szli na łatwizne i zaczeli uzywać wyszukiwarki to nie zadawali by tych samych pytań.
    Nawet jak temat będzie podpięty to i tak znajda się ludzie myślący inaczej którzy tematu nie zauważą.
  • Poziom 24  
    za 325pln dostajemy od C+ karte i dekoder
    (abo za 18pln przez 18miesięcy i dekoder z anteną za 1pln) pełny legal więc czy jest sens wydawać około 200pln na spliter i jeszcze 200pln za jakiegoś fergusona który i tak się po roku zepsuje.