Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

5.1 creativa w aucie? Można je zamontować?

17 Mar 2008 17:22 1146 8
  • Poziom 10  
    Witam naszła mnie ostatnio myśl żeby zamontować swoje głośniki komputerowe creativa 5.1 w swoim samochodzie czy istnieje taka możliwość napięcie w zasilaczu to 9V a w samochodzie jest 12V czy jest jakiś sposób żeby to grało tak samo jak na napięciu z zasilacza?
  • Moderator CarAudio
    Poszukaj na forum .
  • Poziom 21  
    nijo22 napisał:
    Witam naszła mnie ostatnio myśl żeby zamontować swoje głośniki komputerowe creativa 5.1 w swoim samochodzie czy istnieje taka możliwość napięcie w zasilaczu to 9V a w samochodzie jest 12V czy jest jakiś sposób żeby to grało tak samo jak na napięciu z zasilacza?

glupi pomysl... juz nie chodzi o efekt estetyczy ale o jakosc dziweku... 5.1 w audzie gra marnie niepolecam...
  • Poziom 10  
    na zasilaczu jest:
    wejście 230V-50Hz 550mA
    wyjście 13.5V-5000mA
    Wzmacniacz z tego co wiem wbudowany jest w suubwoferze więc chyba z uzyskaniem pełnej mocy tego zestawu nie będzie problemu?
  • Poziom 33  
    Tylko że Creativy chyba mają chybe wejście na te 13,5 zmiennego... Odpuśc sobie, nie warto- efekt będzie mizerny ;]
  • Poziom 30  
    I jak tu pomagac ? Najpierw piszesz 9V potem co innego :| Wepnij sie za mostkiem prostowniczym pod kondensator i bedzie dzialac.

Do poprzednika - masz racje ten "zasilacz" to tylko trafo. Na plytce wzmacniacza jest prostownik i filtracja.
  • Poziom 29  
    To już jest profanacja zeby montować w aucie creativa 5.1
  • Poziom 10  
    no trudno bedzie trzeba pomyśleć nad jakimś zestawem głosników dzięki za pomoc