Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Autoalarm COBRA 969

oliwski123 08 Jan 2004 19:03 1986 3
    oliwski123
    Level 2  
    Autko moje posiada od młodości autoalarm COBRA 968 (4C0969F1E) + syrena COBRA 5340 (co prawda staroć z 92 roku, ale działa)
    Ponieważ ostatnio "posiałem" gdzieś pilot do tego alarmu poszukuję informacji o:
    możliwości "dopasowania - dorobienia pilota (chip COBRA 2B M53AB)- stałokodowy
    schematu połaczeniowego celem wymiany centralki na nową, lecz unikniecia kablowania autka od nowa bez pracochłonnego sprawdzania który kabelek do czego jest podłaczony.

Będę wdzięczny za jakiekolwiek informacje.
    wloc
    Level 34  
    Procedure wkodowania nowych pilotow mam ale pytanko czy znasz kod pin jesli nie to wymiana centralki
    oliwski123
    Level 2  
    Dzięki za zainteresowanie, ale nie jestem pewny, czy mówimy o tych samych alarmach.
    Mój został wyprodukowany w 92 roku i jest stałokodowy (tak mi sie przynajmniej zdaje). Programowanie pilota polegało na mechanicznym zdrapaniu scieżek na laminacie (pilot do niego to małe, czarne prostokątne pudełeczko z dwoma zielonymi, gumowymi, kwadratowymi guzikami na spodzie).
    PIN kodu nie posiadam niestety (choć nie sądzę - aby istniał) jedynie spisany kod z naklejki pilota 3T5557 FIC ORD 45307
    Chętnie natomiast zapoznałbym się ze schematem montażowym tego starocia, aby w łatwy sposób podmienić centralkę.
    wloc
    Level 34  
    NIestety te alarmy od poczatkow 90 lat juz posiadaly pin kod nawet te stalo kodowe niestety niema juz schematu polaczenia