Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia 6610 i odzyskanie kontaktów...dziwne zachowanie

17 Mar 2008 19:30 1257 4
  • Poziom 13  
    Witam wszystkich.
    Mam taki problem iz mam nokie 6610 która w której nie działa klawiatura a bardzo potrzebuje odzyskać kontakty zapisane w telefonie i nie bardzo wiem jak. Mianowicie telefon się włącza ale nie działa klawiatura a po włożeniu karty pojawia się monit o podanie kodu zabezpieczającego czy ktoś ma może pomysł jak można wklepać ten kod lub jak można go wyłączyć używając kabla mam kabel dku5.
    Będę bardzo wdzięczny za pomoc.
  • Poziom 15  
    Jesli masz jafa, to zrobisz nim bez problemu. Jesli nie, to w serwisie ci zrobia. A co do kabla, to mozesz spróbowac programem NSS - rozwinietej nazwy nie pamietam.
  • Poziom 14  
    Kontakty można odczytać karwos suite, telefon musi tylko wejść w local/test mode :wink:
  • Poziom 13  
    Czyli telefon wejdzie w tryb local test z kodem zabezpieczającym? I mam jeszcze jedną prośbę - czy mogę prosić o jakieś linki do programów, które poleciliście - chodzi mi o wersje jakiej uzywacie, gdyż nie chciałbym ściągnąc jakiejś starej.
  • Poziom 24  
    marcinmarcin007 napisał:
    czyli telefon wejdzie w tryb local test z kodem zabezpieczającym? I mam jeszcze jedną prośbę - czy mogę prosić o jakieś linki do programów, które poleciliście - chodzi mi o wersje jakiej uzywacie, gdyż nie chciał bym ściągnąc jakiejś starej

Po co kombinować, podejdź do komisu, serwisu czy jak to inaczej nazwac można :) Niech podepna ci do UFS (box Twister lub Tornado) i zczytają kontakty. Wszystkie dane będziesz miał w pliku txt. Jak zaczniesz kombinowac zrobisz mu reset przez przypadek i wszystko poleci, w komisie z 10zl wezmą a będziesz miał spokój.