Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Computer ControlsComputer Controls
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Citroen Xantia MkI - sterowanie radiami SONY

17 Mar 2008 19:58 2175 3
 • Computer ControlsComputer Controls
 • Spec od car audio
  Wyjątkowo nieeleganckie rozwiązanie. Zwłaszcza, że wystarczy wymienić 8 rezystorów na oryginalnej płytce drukowanej i mądrze zrobić kilka połączeń. Jeżeli ktoś nie wie jak ten pilot wygląda w środku to naprawdę zrobi sobie kiepską dłubanię.
  Swoją drogą nieładnie używać obrazków kolegów bez ich zgody i jeszcze to punktować, zwłaszcza, że dla mało doświadczonych plik jest kiepsko przygotowany.
 • Computer ControlsComputer Controls
 • Poziom 12  
  djlj24 napisał:
  Wyjątkowo nieeleganckie rozwiązanie. Zwłaszcza, że wystarczy wymienić 8 rezystorów na oryginalnej płytce drukowanej i mądrze zrobić kilka połączeń.

  Można by tak zrobić ale nie chciałem przerabiać oryginalnego sterowania po to żeby mieć mozliwość sybkiego wrzucenia oryginalnego radia np. w razie sprzedaży auta bez radia Sony.
  Cytat:

  Jeżeli ktoś nie wie jak ten pilot wygląda w środku to naprawdę zrobi sobie kiepską dłubanię.

  I tak ta dłubanina jak to nazywasz jest schowana pod poduszką i jej nie widać a specjalnie zaglądać tam - nie widzę potrzeby. Układ ma działać i działa!
  Cytat:

  Swoją drogą nieładnie używać obrazków kolegów bez ich zgody i jeszcze to punktować, zwłaszcza, że dla mało doświadczonych plik jest kiepsko przygotowany.

  Dla ścisłości nie obrazków tylko obrazka a jakbyś dokladnie przeczytał początek i koniec to myśle, że troche inacze byś frormuował swoja opinię.

  PS.
  Czekam na Twój projekt.
 • Poziom 14  
  Witam!
  Kolega ma Xantie i chciał abym mu zrobił takie sterowanie jak o tym opisie. Rezystory zrobiłem na płytce drukowanej ponieważ tak zażyczył sobie kolega. siedzieliśmy pół dnia i czytaliśmy ta instrukcje szukaliśmy kostek i znaleźliśmy tylko tą brązową. Tej czarnej na goldpiny nie możemy znaleźć. Gdzie ona jest ukryta?

  Poza tym nie bardzo wiemy jak według tego opisu mamy podłączyć te rezystory i wtyczkę jack 3,5 mm.

  Mam ogromną prośbę do autora aby w miarę możliwości wyłożył jak krowie na miedzy co gdzie podłączyć. jeśli będzie to ułatwieniem to podeśle fotki płytki z rezystorami.

  P.S Nie chcemy wymieniać rezystorów w kierownicy ani innych połączeń żeby później wszystko odłączyć i powrócić do pierwotnych połączeń w przypadku sprzedaży auta a fabrycznym radiem i działającym sterowaniem z kierownicy.