Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

kino domowe samsung ht-dl200 problem z odtwarzaniem filmów

17 Mar 2008 22:31 1140 5
  • Poziom 15  
    Witam mam kino domowe samsung ht-dl200 które nie odtwarza mi większości filmów.Proszę o pomoc w odnalezieniu jakiegoś softu.Pozdrawiam

Moderowany przez oldboy:

Przeniesiono z działu VCR VCP DVD DVIX

• Poziom 27  
    Odtwarzacz jeśli jest nowy i jest na gwarancji to go oddaj tam gdzie kupiłeś jeśli już nie jest na gwarancji to napisz jakie formaty odtwarza, a jakie nie może starzy wyczyścić laser i po kłopocie. Te dvd odtwarza dvix więc żadnych problemów nie powinno być.
  • Poziom 15  
    No właśnie że nie odtwarza dvix-a ani xvid a nawet avi tylko dvd .Odtwarzacz jest dawno po gwarancji i mam utrapienie ponieważ mam kompletne kino a wzmacniacz jest w nim po wymianie odtwarzacza musiałbym kupić jeszcze wzmacniacz a szkoda byłoby tak dobrego sprzętu.Co robić? i dlaczego twierdzisz że czyta divx-a ? w oryginale nie czyta nic poza dvd , mp3 i jpg jeśli wiesz coś czego ja nie wiem POMOCY ! powiedz co i jak mam zrobić rzeby czytał divx-a z góry dziękuje.
  • Pomocny post
    Poziom 43  
    Jeżeli od nowości nie czyta w/w formatów to niestety nic nie zrobisz. Generalnie temat do zamknięcia.
  • Pomocny post
    Poziom 13  
    Nie wiem teraz czy myślałeś, że powinien odtwarzac formaty inne niż dvd, czy też same dvd odtwarza wybiórczo. Sam posiadam takowe kino i niczego poza dvd, mp3 i vcd "to to" nie odtwarza. Zakupiłem więc odtwarzacz i wpiąłem do jego wejścia. Tak możesz sobie pomóc, jeżeli chodzi o możliwośc odtwarzania formatów innych niż te, które ht-dl 200 potrafi odtwarzac
  • Poziom 15  
    Dziękuję wszystkim za pomoc ! cóż pozostaje mi zmienić dvd-szkoda.Zamykam więc temat i pozdrawiam.