Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Alcatel BH4 (735) pl.lang...

08 Sty 2004 22:20 1579 7
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Jak mata to wrzućta lang do tego fona z wersją softu 102 albo link bo to bydlę ma flasha 10Mb a lang zajmuje chyba z 1,5Mb :roll:
    Dzięki bardzo,w poniedziałek rano wpompuję i zobaczę.Tak a propo's to trochę dałem dupska z wersją bo dokładnie to jest v101 02 więc nie wiem czy ten pójdzie ale zrobię backup'a całości na wszelki wypadek to jak padnie to postawię dziada.Jeszcze jedno pytanko: czy z 535 lang pasuje?To też niby BH4...
    Nic z tego.Mam firmware v101___(101_KM265550) i z takiego muszę mieć plik z langiem.Na dokładkę tym programem który mam mogę sobie podetrzeć...Na szczęście jest S2GSM który przynajmniej łączy się z fonem,zczytuje flasha,lang ale przy próbie wpompowania mu języka wywala że tel. coś tam odzrzuca(mam plik z ruskim z tego firmware).Czy ktoś ma jakieś doświadczenie z tym badziewiem bo już mnie zaczyna to wnerwiać :oops:
  • Spec od GSM
    a probowałeś zrobic mu update firmware? jesli tak to moge ci dac calego flasha takiego jak potrzebujesz powinien byc polak w nim :) tylko to dziadostwo zajmuje 5mb :(
    Nie wiem czy pójdzie bo nie chce nic chyba wpisać do flasha.Problem chyba tkwi w sofcie a nie w plikach.Ale jak możesz to podeślij na priv.A tak a propo's czym to robisz?Kupiłeś z donglem oryginała czy męczysz się tak jak ja?
  • Spec od GSM
    tak jak ty :) hehe choc nie robilem jeszcze tego BH dlatego pytam bo ze to wina softu pisalem juz w poscie XG1 czyli ot320 jutro postaram ci sie to wysłać