Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Licznik Sharan Alhambra Galaxy mile i kilometry

19 Mar 2008 13:32 7871 10
  • Poziom 12  
    Witam.
    Posiadam Sharana tdi i mam pytanie, czy jest możliwość zmiany licznika digitalnego z mil na kilometry?
    Wskazówki analogowe, prędkościomierz jest normalny, podany w km/h lecz na digitalu są mile...
    Da się to zmienić?
    Auto jest z 1999roku.
    Pozdrawiam.
  • Pomocny post
    Poziom 14  
    Przez zlacze diagnostyczne ale potrzebny jest do tego dobry sprzet
  • Poziom 12  
    czyli zglosic sie do kogos kto naprawia liczniki tak ?
    musze odczytac przebieg z licznika i czy bedzie podany w milach czy km? moze trzeba to zresetowac?
    pozdrawiam
  • Pomocny post
    Poziom 14  
    nie koniecznie do speca od licznikow.Wystarczy ktos kto zajmuje sie diagnizowaniem elektroniki.Mozna to zrobic przez zlacze diagnostyczne.Odpowiedni program i interfejs.
    pozdrawiam
  • Poziom 10  
    można też to zrobić przyciskami na liczniku wcześniej tak zrobiłem u kolegi ale nie pamiętam już teraz kombinacji naciskania przycisków
  • Poziom 38  
    w tym roczniku tylko przyciskiem na liczniku,lub zmiana w pamięci,nie ma możliwości przekodowania Vagiem.
  • Poziom 12  
    jaka jest kombinacja zmiany mil na km ?? na liczniku jest tylko jeden przycisk.. może ktoś zdradzić tą tajemnice...
  • Pomocny post
    Poziom 2  
    Należy wcisnąć przycisk na liczniku (jest tylko jeden)
    przy włączonym zapłonie,wyłączyć zapłon nadal trzymając wciśnięty przycisk
    aż do zmiany mil na km..
  • Poziom 18  
    moderatorze nie wywalaj wątku - dla niektórych jest nadal aktualny

wizard111 jeśli jesteś jeszcze na forum - miałeś licznik z komputerem czy bez??
    chciałbym kupić sobie licznik z komputerem do galaxy - bywają wersje angielskie za nie duze pieniądze ale nie wiem czy da sie je adoptować na km... możesz pomóc??
  • Poziom 18  
    juz wiem ze da się przełączyć ale nie da się na stałe - po braku zasilania trzeba powtórzyć
    mylę się??