Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Panasonic LCD TX-32LXD60 ch. GPL21 anglik fonia

20 Mar 2008 12:12 2550 5
  • Poziom 43  
    TV przywieziony z wysp. Brak głosu z anteny. Na metce jest, że to U.K. SYSTEM. Czy jest możliwość przestrojenia głosu na nasze 6,5MHz. W Menu nie ma nigdzie możliwości zmiany systemu. W ustawieniach Sound jest jedynie możliwość ustawienia NICAM off lub NICAM no service --. Bez pozytywnych rezultatów. Czy ktoś to przerabiał czy pozostaje podłączenie przez VCR i Euro bo wtedy jest OK.
  • Pomocny post
    Poziom 21  
    A tryb serwisowy?

Dodano po 1 [godziny] 5 [minuty]:

Spróbuj wejść w tryb tak:
    -ustaw bass na maximum
    -ustaw sopran na minimum

po tych regulacjach wciśnij przycisk INDEX na pilocie i jednocześnie -V na klawiaturze.

Nie jestem przekonany do tej procedury ale sprawdź, poszczególne regulacje wybiera się kolorami chyba na pilocie, wyjście z trybu przyciskiem "N" na pilocie.

Być może w trybie znajdziesz rozwiązanie.
  • Pomocny post
    Spec od TV
    MSP ma możliwość obsługi DK; pytanie, czy sterowanie na to pozwoli... Spróbuj 'pobawić się' opcjami.

Panasonic LCD TX-32LXD60 ch. GPL21 anglik fonia
  • Poziom 43  
    Dzięki za to. Sprzęt jest w terenie. Nie wiem na co zdecydują się. Z tymi opcjami to może coś ale w ciemno to trudno będzie nie wiedząc która od fonii. Spróbuję ale już po śwętach.
    :arrow: amik9m
    "Mój" TV to ...LXD60 a ty podałeś do ...LX60.... Czyżby to nie miało znaczenia? Być może.
    Pozdrawiam i Wesołych Świąt.
  • Pomocny post
    Poziom 32  
    Witam, w tego typu wynalazkach jest tradycyjnie blok radiowy, rymi angielska rozwiąże problem, 3 kabelki bez myslenia i po sprawie ;)

Pozdrawiam i wesołych Świąt
  • Poziom 43  
    Poszłą RYMI i głos jesyt OK, z tym, że filtr SAW jest wewnątrz tunera. Z tunera wychodzi już gotowa Video i Audio.
    Temat i TV zamykam.
    Smacznego jajka.