Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Smak ziarnistej kawy z ekspresu ciśnieniowego - uwagi

dapietros 20 Mar 2008 17:14 4914 5
    dapietros
    Level 10  
    Kupiłem prawie nowy ekspres do kawy, automatyczny Clatronic KA-V 3002 na allegro. Lekko używany do demonstracji, generalnie wizualnie jak najbardziej ok.
    Ale jak zgodnie z instrukcją napełniłem wodą, nasypałem kawę, po załączeniu cały czas wyświetla komunikat, żeby uzupełnic pojemnik z woda, a on jest pełny.
    Co zrobić?

Dziękuję za wszystkie podpowiedzi
    Pozdrawiam
    Piotr
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    User removed account
    User removed account  
    Paweł Marat
    Level 11  
    Też posiadam taką kawiarkę. Mój problem jest inny.
    Nie posiadam do niej instrukcji obsługi. Gdybyś mógł przeskanować swoją i przesłać mi ją na:
    pawelmarat(malpa)wp.pl
    Twój problem polega na zawieszającym się zaworku w zbiorniku i wystarczy (tak jak mój poprzednik opisał) ,,potrenować'' go palcem nad zlewem.
    Pozdrawiam
    losiakowa
    Level 1  
    mój natomiast problem, polega na tym że ekspres nie robi prawdziwej kawy, ale prawdziwą LURĘ. Nie da sie tego pić. może mi ktoś pomóc? Ustawiałam wszystko jak należy i nic nei daje
    kabe84
    Level 1  
    Też mam taki ekspres, jeśli można go tak nazwać:P wiadomo, nie jest on wysokich lotów. Raz mi się popsuł, oddałem do naprawy i póki co kilka miesięcy chodzi bez zarzutu:) I niech tak pozostanie:P Ale jeśli chodzi o lurę zamiast kawy. Ciekawe jakiej kawy do niego używacie. Piłem kawę z supermarketu i była straszna, teraz piję wosebę i nie powiem by była świetna:P Ale jeśli kupi się kawę z kawiarni to już inna sprawa. Kupiłem raz kawę z meksyku na wagę (250 g kosztowało mnie jakieś 30 zł), no ale jak jej spróbowałem...rewelacja, ta moc, smak.. Człowiek się szybko przyzwyczaja do dobrego:P :)
    User removed account
    Level 1