Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Film w subedicie nie wyświetla się na ekranie TV

21 Mar 2008 16:18 1450 4
  • Poziom 15  
    Witam. Pewnie temat stary jak świat, więc albo zapomniałem, albo mam problem. Odtwarzam film w DIViX'ie subeditem. Na laptopie wszystko działa, niestety, kiedy podpinam go pod duży ekran TV widzę wszystko - pulpit, napisy, słyszę dźwięk - prócz samego filmu. Sprawa pewnie dotyczy klonowania ekranu. Jak skolonować ekran dla karty zintegrowanej VIA/S3G UniChrome Pro IGP? A jeśli to inna przyczyna proszę o radę i wskazówki, jak sobie z tym poradzić. Życzę wszystkim Wesołych Świąt, pozdrawiam, Mirek
  • Poziom 19  
    Właściwości ekranu >> Zaawansowane >> kliknij na ekran z numerem 2 >> zaznacz opcje "powiększ ten ekran do rozmiarów pulpitu"(albo jakoś tak) >> przesuń okno z filmem w lewą stronę na drugi ekran

Możesz też po prostu zamknąć laptopa jeśli masz wyłączoną w opcjach zasilania hibernacje.
  • Poziom 15  
    Dzięki za popdpowiedź - zadziałało, ale połowicznie. Film faktycznie jest widoczny na "monitorze" nr 2. Niestety widoczna jest także ramka sub-edit'a. Czy jest jakiś sposób, aby uzyskać tryb pełnoekranowy, bez ramki? Raz jeszcze dziękuję i życzę Wesołych Świąt
  • Poziom 23  
    Oj nie pamiętam dokładnie gdzie to było ale musisz gdzieś tam w opcjach ustawić klonowanie obrazu :) Mam nadzieje że coś pomogę :) Wesołych :)
  • Poziom 15  
    No właśnie - podejrzewałem, że mój problem polega na ustawieniu klonowania ekranu. I w tym problemie chodzi właśnie o te "gdzieś tam", czyli gdzie ustawić to klonowanie dla VIA/S3G Unichrome Pro IGP? Wie ktoś? Może trzeba z netu ściągnąć - aktualizację sterów, program do klonowania ekranu ... ? Proszę o wskazówki :-) Wesołych Świąt!