Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak podpiąć Monitor do Fujitsu Siemens E Seriec 6560 ??

22 Mar 2008 14:00 1086 6
  • Poziom 9  
    Kupiłem ( prawie za darmo) Laptopa Fujitsu Siemens Lifebook E Series 6560, ze zepsutą taśmą LCD, zamówiłem nową, ale na czas wysyłki, chciałem sobie podpiąć monitor zewnętrzny, podpiąłem tak jak się powinno podpinać ;D ale monitor nie reaguje, kontrolka się świeci ale obraz jest czarny, czytałem na innych dorach, że trzeba jakieś przyciski wcisnąć, możecie mi podać jakie ?? wiem że coś z przyciskiem FN, nie mam instrukcji obsługi i nie ma jej też na internecie ( przynajmniej w języku polskim) POMÓŻCIE !!!
  • Poziom 35  
    Na przyciskach F...........masz napis w takim samym kolorze jak FN CRT/LCD lub narysowany ekran monitora.Musisz wcisnąć jednocześnie oba teklawisze,czasami dwa razy bo jest opcja ze włączasz sam monitor zewnętrzny lub z matrycą laptopa lub sam laptop.To są trzy opcje.
  • Poziom 9  
    Ale kiedy mam to zrobic ?? kiedy uruchamiam laptopa ?? Napisz troszke dokładniej bo się połapać nie moge ;)
  • Poziom 35  
    Jak juz się całkowicie uruchomi.
  • Poziom 9  
    Dzięki :) mam tylko dwa przyciski wcisnąć ?? :>

Dodano po 1 [godziny] 8 [minuty]:

Kurde, mi to nie idzie, moze coś źle wciskam, ale wydaje mi się że dobrze, jeszcze mam pytanie, jaki dźwięk ma być wydawany przez laptopa ?? Jedno krótke ``pip`` czy kilkokrotne ``pip-pip`` ?? proszę o odpowiedź

Dodano po 4 [minuty]:

Napiszcie najlepiej krok po kroku jak to robić ;D
  • Spec od monitorów
    Policz i napisz ile tych "pip"
    (długie krótkie i czy jest przerwa )
    wydaje laptop

*jeden z tych rodz. sygnalizuje uszkodz. grafiki na pokładzie
    może i dlatego dostałeś go za darmo a co do taśmy może mysleli ze tutaj jest uszkodzenie
  • Poziom 9  
    jest tak : Piiiiiiiiiiip ( krótka przerwa) pip pip, moge komuś podesłać na maila, bo nagrałem ten dźwięk, ale też niezawsze wydaje takie dźwięki

Dodano po 3 [minuty]:

A co do zepsutej grafy, to wątpie bo były właściciel mówił, że podpinał monitor i dzialał, ale też mówił że ktoś się nim bawił ostatnio...... :|