Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LG LAC M8600R - szumią głośniki

jackoo9 22 Mar 2008 21:32 2112 4
  • #1 22 Mar 2008 21:32
    jackoo9
    Poziom 8  

Witam
    Niedawno kupiłem autko A6 C4 - było bez radia. Zamontowałem sprzet jak w temacie i przy ściszonych głośnikach - zarówno przy odbiorze radia jak i CD słychać syczenie głośników.
    Podpiąłem się pod istniejącą instalację tj. głośniki tylne przez czincze (są aktywne ze wzmacniaczami) a przednie bezpośrednia tzn. nie prze czincz a kabel ISO. Zarówno przód jak i tył szumi.
    Pomóżcie bo mnie to strasznie drażni.

• #2 28 Gru 2013 16:59
    perfectsound
    Poziom 10  

Podłączę się. Mam ten sam problem. Czy ktoś ma jakieś pomysły?
    Kiedyś przypadkiem znalazłem post, gdzie ktoś napisał, że sobie z tym poradził, więc nie jest to wada fabryczna radia.

• #3 28 Gru 2013 23:30
    ciesla
    Poziom 24  

Witam. Jeżeli te szumy są synchroniczne z obracającą się płytą CD (zakłucenia silniczka) lub pracą innego silnika to możliwe, że filtr przeciwzakłóceniowy (dławik) rozwiąże ten problem. Pozdrawiam.

• #4 31 Gru 2013 10:59
    perfectsound
    Poziom 10  

Szum jest zależny bardziej od jasności wyświetlacza. Czym na wyświetlaczu się więcej świeci, tym mniejszy szum. Jak ustawię, że tylko jest napis i żadnego obrazka w tle to szumi bardziej.

• #5 31 Mar 2014 14:54
    perfectsound
    Poziom 10  

Zauważyłem, że to nie jest szum głośników, tylko ze środka radia. Dochodzi możliwe, że z końcówki mocy, albo z głowicy zabudowanej w tej metalowej obudowie w środku radia. Nie znam się na tym. Czy elektronik jakiś mógłby to naprawić? Czy ten tym tak ma?

Black Friday do -15%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Ferguson