Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Genius SW-HF 5000 Problem (warunki gwarancji)

camillie 23 Mar 2008 11:09 2247 3
    camillie
    Level 10  
    Witam, serdecznie, jestem tutaj nowy wiec jeśli gdzieś popełniłem błąd w poście to sorry.

Od roku posiadam glośniczki wymienione w temacie, jednak wczoraj po włączeniu coś padło, nie było zadnego smrodku ani nic.
    Krótko mówiąc po włączeniu zasilania przyciskiem Stand By, z głośników zaczęło wydobywać się "pukanie" w tempie ok 200 razy minute, połączone z trzaskami, przy przekręcaniu potencjometra słuchać mocne szumy/trzaski, dodatkowo wszystkie diody mrugają w tempie pukania w głośnikach.

Owe pukanie wydobywa się ze wszystkich kolumn prócz woofera.

To nie jest wina kabli połączeń itp, gdyż chwilę wcześniej wszystko grało perfect!

Problem polega na tym ze mam gwarancję ale nie mam pudełka, czy jest szansza zeby serwis mi przyjął ten sprzęt bez pudła?
    Oraz czy ewentualnie ktoś z was zajmuje się naprawą takich rzeczy ?
    Jestem z Warszawy, nie mam specjalnie pojęcia nt. elektroniki, ewentualnie jakieś tam podstawy.

Z góry dzięki za pomoc
    Pozdrawiam
    camillie
    Level 10  
    serdeczne dzięki za odpowiedz, ale czym mogę ewentualnie uzasadnić moje prawo do serwisowania bez pudełka, skoro w regulaminie jest wyrazie napisane ze musi zostać dostarczony wraz z oryginalnym opakowaniem kablami itp?, oczywiście wszystko mam oprócz pudła które gdzieś zaginęło, pewnie poszło na makulaturę...:/

Dodam ze wydaje mi się iż jest to jest serwis sklepowy a nie oficjalny serwis firmy Genius.

Zadzwonię we wtorek i porozmawiam, może się uda.
  • Helpful post
    Artur k.
    Admin of Audio group
    Witam

Należy dokładnie przeczytać warunki gwarancji wymienione na karcie gwarancyjnej.

Zasadniczo warunkiem przyjęcia sprzętu do naprawy gwarancyjnej jest dostarczenie go do serwisu wraz z kartą gwarancyjną oraz dowodem zakupu - to jest podstawowy warunek.
    Teoretycznie powinno się dostarczyć w oryginalnym opakowaniu ale z doświadczenia wiem, że i bez tego większość serwisów przyjmie sprzęt (oczywiście zależy od serwisu).

Sklepy najczęściej są tylko pośrednikami. Odsyłają sprzęt do przedstawiciela albo wprost do serwisu.

Pozdrawiam