Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

JVC KD-G322 wyłącza się po złym podłączeniu

Andrzejewski 23 Mar 2008 17:01 2425 3
  • #1 23 Mar 2008 17:01
    Andrzejewski
    Poziom 15  

Radio samochodowe JVC KD-G322 trafiło do mnie po nieprawidłowej instalacji wskutek czego padł stabilizator AN80T71 oraz koncówka m.cz LA4720. Po wymianie tych scalaków jest następujący objaw : mikrowyłącznik pawer nie reaguje (na omomierzu sprawny). Radio można włączyć tylko przyciskiem DISC, po jego nacisnięciu zapala się wyświetlacz na 2-3 sekundy po czym gaśnie i pozostaje tylko zegar. Podobnie zachowuje się po włożeniu płyty CD. Płytę przyjmuje i wysuwa prawidłowo ale nie odtwarza tylko po 2-3 sekundach wyłącza się, a na wyświetlaczu swiecą tylko segmęty zegara. Dziwne jest że nie działają żadne przyciski. Jedyny który reaguje to przycisk DISC. Mikrostyki w panelu sterowania sprawdzone. Czy ktoś spodkał się z tym uszkodzeniem.
    Proszę o porady bo wyczerpały mi się pomysły a nie mam schematu.

0 3
  • #2 23 Mar 2008 22:17
    djlj24
    Spec od car audio

Brak ACC powoduje takie samo zachowanie. Idź tym tropem.

0
  • #3 26 Mar 2008 22:34
    Radeon88
    Poziom 13  

Cześć zrobiłes te radio? bo tez mam kenwooda ale nowego wszystko czyli tuner i AUX a gdy włoże płyte mam dokałdnie to samo, w serwisie działa. Acha dodam że zapłon i zasilanie podpiełem pod plusa, nie potrzebuje wyłaczania radia z zapłonu.

0
  • #4 20 Maj 2008 22:16
    Andrzejewski
    Poziom 15  

Po dłuższej przerwie ponownie biorę sie za to radio. Podstawowe rzeczy sprawdzone, wymieniona koncówka mocy i stabilizator napięcia An80T71 a przycisk Pawer dalej martwy. Wobec tego mam pytanie czy ma ktoś schemat do tego radia ?.

0
  Szukaj w 5mln produktów