Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pralka PA5580 nie pierze...

marcinjuve 23 Mar 2008 18:36 1668 2
    marcinjuve
    Level 1  
    panowie mam taki problem pralka amica typ pa cos tam nie chce działac właczam ja normalnie ale po ruszeniu niby zalewa i pobiera proszek ale sie nie obraca i niczego nie robi po kilku minutach zapala sie lampka gotowe ten wirniczek na dole nie chce odprowadzac chyba wody lampka błedu miga 2 krotnie rozkreciłem ten wirniczek rozebrałem go i wysuszłyem w srodku tam gdzie idzie magnes była tam woda i jakas uszczelka która sie rozleciała dałem silikonu by nie docierała tam woda. Problem z pralką był od dawna pranie było niepachnące oraz pralka nie pobierała duzo wody oraz nie namaczała pranie musiałem prac po 2 razy. Co to moze byc bo jezeli to cos drogiego to szkoda pewno naprawiac jej. Dziekuje za odpowiedzi

Przeniosłem z: AGD.
    Poprawiłem błąd w temacie, popraw błędy w poscie.
    18:41 23.3.2008
    [_P_]
    niuniu7
    Level 17  
    Prawdopodobnie pompka szwankuje radziłbym jeszcze programator potraktować kontaktem bo może styki zaśniedziały.
    plahenryk
    Level 16  
    Mruganie 2 razy oznacza że jest problem w dopływie wody. Może jest coś z filtrem na wężu doprowadzającym wodę. Sprawdzić czy pralka napełnia się w miarę szybko. Jeżeli to następuje krótkim czasie to trzeba sprawdzić presostat, czyli element który odpowiada za kontrolę poziomu wody. Może być że wężyk którym jest podłączony jest niedrożny.