Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Panasonic NV-G45 - !!! kabaret !!!

PermBan 10 Sty 2004 16:37 1178 3
  • #1 10 Sty 2004 16:37
    PermBan
    Poziom 16  

Programuję kanały i jest wszystko OK. Robię np. zwarcie w sieci, elektrownia wyłancza itp. (brak prądu w sieci) - - CAŁKOWITY RESTART.
    Ponownie siadam i programuję i......... kanały są bez głosu. Z tyłu są jakieś przełączniki ale nic nie pomaga - - o co w Tym "chodzi" ??? I jeszcze jedno jeśłi ktoś posiada jakąś instrukcję do tego modelu, to !!!PROSZĘ!!! o e-maila.(w necie jakoś na nic sensownego nie mogę trafić)
    RĘCE MI JUŻ OPADAJĄ.
    A jak by tego było malo kupiłem go bez pilota - jeśli ktoś pomoże - to będę Go wychwalał pod niebiosa.

0 3
  • #2 10 Sty 2004 20:04
    marioer
    Poziom 26  

Z opisu wynika,że uszkodzona jest pamięć (MN 1220) - zakładam,że sprawdzono zasilania itp.
    Sprawdź czy działa automatyczne wyszukiwanie stacji ( brak głosu sugeruje uszkodzenie układu identyfikacji).

0
  • #3 10 Sty 2004 21:27
    stan
    Poziom 23  

Wymień GoldCap - chyba o,47F

0
  • #4 11 Sty 2004 02:11
    PermBan
    Poziom 16  

Wszystkim serdeczne DZIĘKI (niespodziewałem się jakichkolwiek wieści, aż tu miłe rozczarowanie:-) przyznam się bez bicia niewiele mam wspólnego z elelktroniką - ale poszukam. I jeszcze jedno automatyczne szukanie DZIAŁA i niby jest wszystko OK, jednak na każdym ze znalezionych kanałów "przebija" jakieś radio wraz z okropnym szumem.

ps.
    Odtwarzanie działa bez zarzutów i 8O :? SP i LP

0