Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaki program gps na europę.

Paweł1000 25 Mar 2008 10:53 1485 4
 • #1
  Paweł1000
  Level 26  
  Wiem że temat był poruszany wielokrotnie, ale w sumie już dość dawno, zdążyły się juz pojawić nowe programy i nowe wersje starych programów. Np AutoMapa którą posiadam (mam wersja 4.5.3 na Polskę), teraz jest na Europę. Może ktoś testował właśnie na Europę jak się spisuje w Hiszpanii w rejonie Katalonii. Producent niby twierdzi że 99.9% pokrycia ale różnie to może być. Może jest jakiś inny program którym warto się zainteresować, zależy mi aby był w miarę tani, 100% pokrycia Francji, Hiszpanii. Ma mieć komunikaty głosowe. Mam spv m300 na mini sd.
 • #3
  Paweł1000
  Level 26  
  Dzięki za zainteresowanie, ale ten link jest na temat urządzenia do nawigacji, mi chodzi o sam program na PocketPC, bo urządzenie już mam.
 • #5
  Paweł1000
  Level 26  
  Automapę na Polskę mam, a na europę niestety nie mam i nie mogę jej przetestować bo nie ma wersji demo na europę, dlatego właśnie założyłem ten temat aby ktoś kto ma Automapę na europę podzielił się wrażeniami. W dodatku z Automapą jest przynajmniej jeden problem, muszę wykupić subskrypcję przedłużającą licencję bo około stycznia skończyła mi się, koszt 99 zł. Rozszerzenie na europę koszt 339 zł. W sumie 438 zł. (minimum) W dodatku w sklepie nie kupię tych dodatków, można je kupić na allegro ale w taki sposób że muszę sprzedającemu podać swój numer licencji i adres e-mail który został użyty do rejestracji programu. Wydaje mi się że numeru licencji nie można nikomu podawać. I to jest główny powód dlaczego myślę o innym programie. Może jest jakiś inny bezpieczny i dobry program. Oczywiście nad Automapą wciąż się zastanawiam, bo wersja na Polskę jest jak najbardziej OK, i wszystko wskazuje na to że na europę też tak będzie. W Automapie zastanawia mnie skąd taka cena mam na myśli wspomniane wyżej 438 zł. za samo przedłużenie subskrycji i poszeżenie mapy o europę. Nowiutki pełny programik Automapa europa kosztuje 412 zł. więc wychodzi i taniej i bezpieczniej.