Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Need for speed porsche 2000 -czy mi pójdzie na Starym Kompie

avcer 25 Mar 2008 11:59 3511 10
    avcer
    Level 10  
    Witam,
    Mój komputer to:
    - Celeron 500 MHz ( podkręcony na 566 MHz )
    - 228 Mb SDRAM DIMM 100 MHz
    - Karta Graficzna Riva TnT2 m64 pro ( 32 Mb )

1. Czy na tym komputerze pójdzie mi gra Need For Speed Porsche 2000 ? Jakie ona ma wymagania ?? Grafika jest przyzwoita ( porównywalna z grafiką z Cilna '02 ) ??.
    2. Czytałem na jednej stronce że Need For Speed Underground 1 ma minimalne wymagania : PIII 600 MHz, 128 Mb RAM, karta graficzna 32 Mb,:
    - Czy NFSU Pójdzie mi na najgorszych detalach graficznych w
    rozdzielczości 640:480 na 16 bit?? Będzie to chodziło?? Proszę o pomoc.

( Planuje dokupić kartę graficzna GeForce FX5200 ( 128 Mb ) i jeszcze jeden 128 Mb RAM więc będę maił 320 Mb RAM czy teraz prędzej pójdzie Need For Speed Underground ?? )
    chyzio
    Level 14  
    Rozsądne wymagania sprzętowe:
    Pentium II 300MHz, 64MB RAM, akcelerator 3D.
    + joystick - tak napisał jeden z dystrybutorów więc powinno działać :)
    avcer
    Level 10  
    A Underground?? Bedzie działał po dokupieniu karty graficznej i pamięci RAM??
    mruwkaz11
    Level 13  
    do undergruda masz troszke slaby procek..
    Matio2pl
    Level 14  
    NFS Underground: Wymagania

^ Minimalne:

* Procesor klasy Pentium III 800MHz lub szybszy
    * 128MB pamięci RAM
    * Karta graficzna klasy GeForce2 32MB lub lepsza
    * 1GB wolnego miejsca na dysku twardym
    * CD-ROM 12x lub szybszy
    * Obsługiwane systemy operacyjny: Windows 9x//ME/2000/XP

Więc masz słaby procek i nie wiem ile masz miejsca na dysku bo nie napisałeś :)
    avcer
    Level 10  
    Dzięki za odpowiedź, już się przekonałem że underground nie pójdzie heh ale znalazłem inną troszeczkę starsza też z seri NFS tylko to jest :
    Need for Speed: Hot Pursuit 2

Na www.gry-online.pl pisze że minimalne to 700 MHz ale mój kolega ma opakowanie po tej grze i na opakowaniu pisze minimum PIII 500 MHz 64/128 Mb RAM krata graficzna 32 Mb, a zalecane: procek: 700 MHz, 128 Mb RAM, 64 Mb karta - Chyba storna www.gry-online.pl podaje z deka zawyżone wymagania ( tak samo z undergroundem bo piszą że 1 GHz a tak na prawdę to 800 MHz a to dla niektórych robi różnićę ) Dzięki za pomoc i czekam na wasze zdania na temat Need for Speed: Hot Pursuit 2 czy mi pójdzie, wszystkim z góry wielkie dzięki :D
    Matio2pl
    Level 14  
    Need for Speed: Hot Pursuit 2 to kolejna odsłona samochodowej serii z powodzeniem kontynuowanej już od 1995 roku. Podobnie jak w poprzedniczce Need for Speed III: Hot Pursuit, tak i tu możemy ścigać się po otwartych drogach z prędkościami dochodzącymi do 200mph, przy częstym akompaniamencie policyjnych syren. Do wyboru grających oddanych zostało klika trybów rozgrywki, tj. quick race, single challenge, championship, hot pursuit oraz top cop, w którym to gracz staje się policjantem uganiającym się za licznymi piratami drogowymi. W grze zmagamy się na ponad 20 bardzo różnorodnych trasach (m.in. drogi prowadzące przez gęste lasy i puszcze oraz przez piaszczyste plaże) prowadząc najlepsze sportowe samochody, typu: Ferrari 360 Spider, Lamborghini Murcielago, Porsche Carrera GT czy Mercedes CLK-GTR. W sumie w Hot Pursuit 2 znajdziemy ponad 20 autentycznych, licencjonowanych samochodów. Można też dokupywać nowe podzespoły i stopniowo ulepszać samochody. Gra posiada bardzo dopracowaną trójwymiarową oprawę graficzną (dynamiczne, cieniowanie, oświetlenie, szczegółowo animowani kierowcy, itp.). W trybie multiplayer pozwala na rozgrywkę do ośmiu osób równocześnie.

Wymagania sprzętowe:
    Pentium II 450MHz, 128MB RAM, akcelerator 3D z 16 MB RAM

Więc to ci pójdzie tylko masz Akcelerator 3D??
    avcer
    Level 10  
    tak, tak moja karta graficzna ma akcelerator 3D i 32 Mb Pamięci więc gra mi pójdzie. Mówiłeś że w grze można dokupywać podzespoły i ulepszać auto więc jest jakby kilka elementów z undergrounda.
    Następne pytanie to takie czy w tej grze tak jak i w poprzednich wersjach jest tak głupio zrobione że samochody ledwo skręcają ??
    Dzięki za odpowiedź. Ściągam torrentami tą gra i idzie się zesrać tak wolno idzie ( 50 kB/s ) :cry: a mam już 65%. Czy ktoś zna jakiś program czy coś do przyśpieszania transferu pobierania ( mam sieć 2 Mb/s neostrada - jestem w LAN-ie razem z 4 innymi osobami ) jak przyśpieszyć NET ?
    Vizzle
    Level 21  
    1. Raczej Underground ma elementy z "Porsze" nie na odwrót.
    2. To arkadówka, z tego co pamiętam skręcają prawidłowo (chyba że ktoś jeździ na pełnym gazie i zakręty robią sie za wąskie, wtedy odp. brzmi że ledwo skręcają)
    3. Co do prędkości to "złożone" zagadnienie. Czy ktoś podobnie jak kolega nie "zapycha" łącza ? Czy nie jest kolega za NAT ? Porty otwarte ? Czy torrent jest dobre jakości (niech kolega zobaczy jaka jest prędkość "w kolejce") ? Najlepiej poczytać na google pod hasłami "torrent wolne ściąganie", na pewno coś się znajdzie.
    Matio2pl
    Level 14  
    Pobierzcie sobie DAP Download Alccelator Plus

http://www.speedbit.com/ <-- Pobierz tylko jedna wada nie da się pobierać z RapidShared... :(

ale w opcjach wybiera się ile razy chce się przyspieszyć pobieranie ;)

Ja mam 512kb/s a pobiera mi sie jak bym miał 900kb/s Program bezpłatny legalny ze strony producenta Polecam :)